UPOZORNĚNÍ
od pondělí 9. 5. měníme otevírací dobu provozovny.
Nově za námi můžete dorazit: PO - PÁ: 7:30 - 11:00 a 11:30 - 15:30

Focení s plzeňským sládkem - Plzeňský Prazdroj

Díky naší spolupráci na projektu kalendáře plzeňských osobností, který připravuje přední český fotograf Josef Adlt, jsme měli možnost nahlédnout do míst, kde se zrodily legendy...

Focení s plzeňským sládkem - Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj - backstage

Díky naší spolupráci na projektu kalendáře plzeňských osobností, který připravuje přední český fotograf Josef Adlt, jsme měli možnost nahlédnout do míst, kde se zrodily legendy - do sklepení Plzeňského Prazdroje, kde nás mile přivítal starší obchodní sládek pan Ing. Václav Berka, kterému bychom tímto chtěli poděkovat nejen za čas, který nám věnoval, ale také za zlato, které nám vlastnoručně načepoval.

...abychom se během focení nemuseli vláčet podzemím s kabely a natahovat kilometry prodlužovacích šňůr, použili jsme k focení bateriové generátory a blesky Phototools N680A.

http://bit.ly/nFlash_680A

I když si na výslednou fotografii budete muset chviličku počkat, backstage fotografie naleznete v naší facebookové galerii už dnes...


za spolupráci dále děkujeme:
www.prazdroj.cz

facebook.com/josefadlt

celou fotogalerii naleznete na našem facebooku

prazdroj

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení