"Jaro přes hledáček"

Naše jarní soutěž už zná své výherce. Na vítězné fotografie se můžete podívat v tomto odkazu nebo na našem facebooku. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.

 

O soutěži:

Připravili jsme pro Vás novou fotosoutěž o ceny. Tentokrát s jarní tématikou, kde jedinou podmínkou účasti je okomentování fotografie a uvedení jaká technika od Phototools by Vám při focení pomohla a případně proč.

V průběhu soutěž budeme nejzajímavější fotografie zveřejňovat na našem facebook profilu (http://www.facebook.com/Phototools.cz) s označením soutěžícího (do zprávy připojte odkaz na svůj facebook profil) a na začátku června ze zaslaných fotografií vybereme tři vítěze, kteří od nás obdrží cenu ve formě poukazu na nákup zboží v našem e-shopu www.phototools.cz v hodnotě 1000,-Kč s DPH.


Informace a pravidla soutěže:

Zde naleznete závazná pravidla soutěže „Jaro přes hledáček" (dále jen „soutěž"). Každý soutěžící svojí účastí potvrzuje, že je bude dodržovat.


Ceny:

Tři vybraní soutěžící obdrží poukázku na nákup vybavení v našem e-shopu www.phototools.cz v hodnotě 1000,-Kč s DPH.


Jak se zapojit do soutěže?

 1. Na http://www.facebook.com/Phototools.cz kliknout na „To se mi líbí".
 2. Poslat soutěžní fotku na soutěžní mail soutez@atshop.cz společně s popisem a kontaktem (pro označení je důležité připojit i odkaz na Váš FB profil).

Organizátorem je firma A.T.Shop s.r.o. ( http://www.phototools.cz ) - (dále jen „organizátor").


Doba trvání soutěže:

Soutěž bude zahájena 1. května 2012 a bude ukončena 1. června 2012 ve 12:00.

Průběh a podmínky soutěže:

 1. Soutěže se může zúčastnit jakákoliv fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům s adresou pro doručování v České nebo Slovenské republice, která v době trvání soutěže pošle svou fotografii na určený mail soutěže (dále jen „účastník").
 2. Podmínkou účasti v soutěži je dodržování pravidel soutěže a přihlášení se na fb stránky organizátora (http://www.facebook.com/Phototools.cz) tlačítkem „líbí se mi". (pokud bude soutěžící vybrán jako výherce a nebude na výše uvedené facebook stránce přihlášen, bude vyřazen ze soutěže.
 3. Téma soutěžních fotografií je volné. Podmínkou je okomentování fotografie a uvedení jaká technika od Phototools by Vám při focení pomohla a případně proč a odkaz na svůj FB profil pro označení fotografie.
 4. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit účastníka a to bez jakékoliv náhrady škody, která jeho vyřazením může vzniknout.
 5. Podmínkou soutěže je vyfotit fotografii na dané téma - na kterou účastník má autorská práva a sám ji vyfotil a upravoval. Fotografie smí také zobrazovat lidi, zvířata, rostliny, věci denní potřeby nebo krajinu. Naopak nesmí zobrazovat nahotu ani jinak nesmí porušovat dobré mravy a zákony České nebo Slovenské republiky.
 6. Soutěže se nesmějí účastnit členové týmu organizátora nebo zaměstnanci sponzora soutěže.
 7. Výhra bude výherci soutěže oznámena organizátorem soutěže pomocí elektronické zprávy zaslané na kontaktní e-mailovou adresu účastníka soutěže. V případě, že pořadatel do 10 dnů od oznámení výhry neobdrží od účastníka soutěže potvrzení o doručovací adrese, nebude výhra udělena.
 8. Výhry se nedají vyměnit za peníze.
 9. Zapojením do soutěže (odeslání fotografie na soutěžní e-mail) soutěžící dává souhlas k uveřejnění fotografie na stránkách pořadatele a na internetovém portálu facebook. Pokud bude u fotografie uvedeno jméno autora a případně odkaz na prezentaci autora, pořadatel uvede toto jméno i odkaz k zveřejněné fotografii.


Pravidla:

 1. Žádné příspěvky účastníků soutěže zaslané ke zveřejnění na stránkách soutěže nesmějí obsahovat vulgární výrazy, nesmí poškozovat dobré mravy ani práva třetích osob, nebo být jakkoliv v rozporu s právním řádem České nebo Slovenské republiky. Pořadatel ani organizátor soutěže nejsou povinni kontrolovat zaslané příspěvky, jsou ale oprávněni kdykoli i bez udání důvodu smazat jakýkoliv příspěvek.
 2. Organizátor soutěže si vyhrazuje bez nároku na jakoukoliv kompenzaci účastníka soutěže právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, pozastavení, předčasného ukončení nebo vyloučení konkrétního účastníka ze soutěže, zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže ze strany účastníka, z důvodu podezření z nekalé manipulace při hlasování nebo při podezření z jiného závadného chování ze strany účastníka.
 3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel kdykoliv v průběhu trvání soutěže a to i opakovaně. Nárok na získání výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 4. Účastí v soutěži souhlasí výherce soutěže s tím, že organizátor a sponzor soutěže jsou oprávněni užít bezplatně jeho jména a podobizny ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech samostatně nebo ve spojení s produkty sponzora soutěže.
 5. Účast v soutěži je dobrovolná a účastníci svojí účastí vyjadřují souhlas s jejími pravidly.