UPOZORNĚNÍ
od pondělí 9. 5. měníme otevírací dobu provozovny.
Nově za námi můžete dorazit: PO - PÁ: 7:30 - 11:00 a 11:30 - 15:30

Navštivte nás na 5. veletrhu současné fotografie FOTOEXPO 2017

Baví Vás fotografie, zajímáte se o nové trendy svícení, nebo chcete vyzkoušet novinky na poli fotografické techniky? Pak nepropásněte letošní FOTOEXPO 2017, při jehož konání jsme si připravili soutěž o vstupenky. Více informací v článku.

Letos nás čeká již 5. ročník FOTOEXPA. A to již 21.10. 2017 v Národním domě na Vinohradech. Jako každý rok je připravený bohatý program a spoustu vystavovatelů předních fotografických značek, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V rámci FOTOEXPA se tak ukážeme i my.

Zastavte se za námi a přijďte si vše vyzkoušet!

Připraven bude světelný park pro fotografy i filmaře. Ukážeme Vám možnosti vybavení menších i větších studií všech zaměření. Na své si přijdou i fotografové fotící mimo ateliér, pro které budou připraveny nové bateriové a externí záblesky. K vyzkoušení budou připraveny i nové řídící jednotky, kterými můžete vše pohodlně ovládat a to i z telefonu a tabletu. Těšit se můžete i na širokou ukázku světelných modifikátorů a ostatního příslušenství. 


Chtěli byste se na FOTOEXPO podívat úplně zdarma?

Protože máme k dispozici 14 vstupenek, které chceme rozdat, připravili jsme si rychlou soutěž, ve které tyto vstupenky rozdělíme po dvou mezi 7 výherců. Sledujte náš FACEBOOKOVÝ PROFIL, na kterém se ve středu 11. 10. v 18 hodin objeví soutěžní otázka. Prvních 7 relevantních odpovědí bude odměněno právě těmito vstupenkami.


Těšíme se na Vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení