Navštivte nás na 5. veletrhu současné fotografie FOTOEXPO 2017

Baví Vás fotografie, zajímáte se o nové trendy svícení, nebo chcete vyzkoušet novinky na poli fotografické techniky? Pak nepropásněte letošní FOTOEXPO 2017, při jehož konání jsme si připravili soutěž o vstupenky. Více informací v článku.

Letos nás čeká již 5. ročník FOTOEXPA. A to již 21.10. 2017 v Národním domě na Vinohradech. Jako každý rok je připravený bohatý program a spoustu vystavovatelů předních fotografických značek, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V rámci FOTOEXPA se tak ukážeme i my.

Zastavte se za námi a přijďte si vše vyzkoušet!

Připraven bude světelný park pro fotografy i filmaře. Ukážeme Vám možnosti vybavení menších i větších studií všech zaměření. Na své si přijdou i fotografové fotící mimo ateliér, pro které budou připraveny nové bateriové a externí záblesky. K vyzkoušení budou připraveny i nové řídící jednotky, kterými můžete vše pohodlně ovládat a to i z telefonu a tabletu. Těšit se můžete i na širokou ukázku světelných modifikátorů a ostatního příslušenství. 


Chtěli byste se na FOTOEXPO podívat úplně zdarma?

Protože máme k dispozici 14 vstupenek, které chceme rozdat, připravili jsme si rychlou soutěž, ve které tyto vstupenky rozdělíme po dvou mezi 7 výherců. Sledujte náš FACEBOOKOVÝ PROFIL, na kterém se ve středu 11. 10. v 18 hodin objeví soutěžní otázka. Prvních 7 relevantních odpovědí bude odměněno právě těmito vstupenkami.


Těšíme se na Vás!