"Rychlá soutěž o odrazku"

Rychlá tipovací soutěž o odraznou desku... 

 

Soutěž byla ukončena.
Vítězem se stal uživatel david.seichl se svým tipem 270g, 
který se nejvíce přiblížil skutečné váze odrazky, tedy 262,9g!
Gratulujeme !

Protože nás sluníčko v tuto roční dobu trošku zanedbává, rozhodli jsme se mu trošku pomoci a na rozehřátí, před tradiční vánoční soutěží jsme pro Vás připravili rychlou tipovačku, kde jedinou podmínkou účasti je okomentovat fotografii a otipovat hmotnost naší zlato-stříbrné odrazné desky 60 cm. fotografii hledejte na našem facebooku - Facebook.com/PhotoTools.cz

Doba trvání soutěže:

Soutěž bude zahájena 5. listopadu 2013 a ukončena 8.listopadu 2013 ve 20:00.


O soutěži:
Připravili jsme pro Vás rychlou soutěž o odrazku. Tentokrát nebudeme nic fotit. Pro zapojení do soutěže nás stačí jen "lajknout", najít si soutěžní fotografii s nápisem "kolik gramů váží tato odrazka?", tu také "olajkovat" a pak si jen tipnout jakou váhu má naše odrazka kterou vidíte na soutěžním obrázku.Pro nápovědu Vám prozradíme, že na našem e-shopu ji naleznete pod kódem 26049.

kód je 26049

Informace a pravidla soutěže:
Zde naleznete závazná pravidla soutěže „Rychlá soutěž o odrazku" (dále jen „soutěž"). Každý soutěžící svojí účastí potvrzuje, že je bude dodržovat.


Ceny:
Po ukončení soutěže budou všechny tipy zpracovány, a odrazku vyhrává ten soutěžící, jehož váhový typ se bude rovnat, nebo alespoň nejvíce přibližovat skutečné hmotnosti odrazky.
Cenou je tedy 1 ks odrazné desky 60 cm s kódovým označeným 26049.


Jak se zapojit do soutěže?

 1. Na http://www.facebook.com/Phototools.cz kliknout na „To se mi líbí".
 2. Vyhledat soutěžní obrázek s nápisem "kolik gramů váží tato odrazka?" a kliknout na „To se mi líbí".
 3. Okomentovat tuto fotografii a zanechat tak svůj odhad hmotnosti vyobrazené desky

(váhou desky se myslí celkovou váhou zlatostříbrné odrazné desky 60cm včetně jejího obalu)
Organizátorem je firma A.T.Shop s.r.o. ( http://www.phototools.cz ) - (dále jen „organizátor").

 

Průběh a podmínky soutěže:

 1. Soutěže se může zúčastnit jakákoliv fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům s adresou pro doručování v České nebo Slovenské republice.
 2. Podmínkou účasti v soutěži je dodržování pravidel soutěže a přihlášení se na fb stránky organizátora (http://www.facebook.com/Phototools.cz) tlačítkem „líbí se mi". (pokud bude soutěžící vybrán jako výherce a nebude na výše uvedené facebook stránce přihlášen, bude vyřazen ze soutěže.
 3. Podmínkou je tzv. "olajkování" a okomentování soutěžního obrázku s nápisem "Kolik gramů váží tato odrazka?" a uvedením svého tipu na hmotnost odrazné desky vyobrazené na soutěžním obrázku.
 4. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit účastníka a to bez jakékoliv náhrady škody, která jeho vyřazením může vzniknout.
 5. Komentáře smí také zobrazovat lidi, zvířata, rostliny, věci denní potřeby nebo krajinu. Naopak nesmí zobrazovat nahotu ani jinak nesmí porušovat dobré mravy a zákony České nebo Slovenské republiky.
 6. Soutěže se nesmějí účastnit členové týmu organizátora nebo zaměstnanci sponzora soutěže.
 7. Výhra bude výherci soutěže oznámena organizátorem soutěže pomocí elektronické zprávy či veřejně prostřednictvím stránky Facebook.com/PhotoTools.cz
 8. Výhercem soutěže se stává ten, kdo se svým tipem nejvíce přiblíží skutečné hmotnosti odrazné desky. V případě, že se vyskytnou 2 či více stejných tipů, vyhrává ten, který se zobrazil a zapsal dříve dle času příspěvku.
 9. Výhru nelze vyměnit za peníze.
 10. Zapojením do soutěže dává soutěžící souhlas k svého nicku či jména na stránkách pořadatele a na internetovém portálu facebook.
 11. Tipovat můžete pouze jednou. Váš druhý a každý další tip bude vyřazen ze soutěže.

Práva a povinnosti:
Žádné příspěvky účastníků soutěže zaslané ke zveřejnění na stránkách soutěže nesmějí obsahovat vulgární výrazy, nesmí poškozovat dobré mravy ani práva třetích osob, nebo být jakkoliv v rozporu s právním řádem České nebo Slovenské republiky. Pořadatel ani organizátor soutěže nejsou povinni kontrolovat zaslané příspěvky, jsou ale oprávněni kdykoli i bez udání důvodu smazat jakýkoliv příspěvek.
Organizátor soutěže si vyhrazuje bez nároku na jakoukoliv kompenzaci účastníka soutěže právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, pozastavení, předčasného ukončení nebo vyloučení konkrétního účastníka ze soutěže, zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže ze strany účastníka, z důvodu podezření z nekalé manipulace při hlasování nebo při podezření z jiného závadného chování ze strany účastníka.
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel kdykoliv v průběhu trvání soutěže a to i opakovaně. Nárok na získání výhry nelze vymáhat soudní cestou.
Účastí v soutěži souhlasí výherce soutěže s tím, že organizátor a sponzor soutěže jsou oprávněni užít bezplatně jeho jména a podobizny ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech samostatně nebo ve spojení s produkty sponzora soutěže.
Účast v soutěži je dobrovolná a účastníci svojí účastí vyjadřují souhlas s jejími pravidly.