Květnová soutěž o voucher na nákup

Každý chceme vyhrávat, a proto jsme připravili soutěž o poukazy na nákup techniky na Phototools.cz. Zapojte se do ní i vy a zkuste své štěstí!

Letos se můžete těšit hned na několik soutěží, ve kterých vám budeme rozdávat hodnotné ceny, které potěší snad každého fotografa. V květnu můžete soutěžit o poukazy na nákup v našem e-shopu v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč. Soutěž probíhá na Instagramu a Facebooku Phototools.cz


Jak se do soutěže zapojit?

1. Sledujte náš Instagramový nebo Facebookový profil. 

2. Nahrajte na svůj profil (instagramový nebo facebookový) fotografii se kterou chcete soutěžit. Téma fotografie není nijak omezeno.

3. Označte náš profil v popisu hashtagem #phototoolscz

4. Pokud chcete zvýšit šanci na výhru, můžete nahrát fotografií více. Každá musí být označena tímto hashtagem, abychom jí do soutěže mohli zařadit. 

 

Výběr vítězné fotografie 

U fotografií budeme hodnotit nápad, kvalitu provedení a celkový dojem z fotografie. Porota složená z týmu Phototools.cz pak vybere 3 vítězné fotografie, jejichž tvůrci budou odměněny poukazy.

  • 1. místo poukaz na 1000 Kč
  • 2. místo poukaz na 500 Kč
  • 3. místo poukaz na 300 Kč

 

Průběh a trvání soutěže:

Fotky můžete nahrávat a označovat v průběhu Května 2019. Na začátku Června z fotografií vybereme ty výherní. Výherce následně budeme kontaktovat soukromou zprávou.

 

Pravidla soutěže:

  • Fotografii jste pořídili osobně.
  • Osoby zachycené na fotografii souhlasí se zveřejněním.
  • Účastí v soutěži poskytujete souhlas ke zveřejnění fotky na našich sociálních sítích v rámci propagace soutěže. 
  • Do soutěže nebudou zařazeny fotografie, které mají neetický nebo vulgární obsah, byly pořízeny jiným autorem, nebo byly nahrány mimo termín soutěže.