TAMRON v showroomu PHOTOTOOLS.CZ

Pozor: Akční cena na objektivy prodloužena do 31.10.2021!

Kvalitní objektiv nemusí být ani těžký, ani drahý a dobrý poměr cena/výkon je parametr, který u objektivů z japonské firmy Tamron určitě najdete. Jelikož někdy člověka o kvalitě přesvědčí až osobní zkušenost, najdete nyní vybrané objektivy Tamron včetně další techniky v provozovně PHOTOTOOLS.CZ v Sulkově u Plzně. Objektivy si můžete vyzkoušet přímo na místě a klidně si na to pronajmout i náš ateliér.

Aktuálně máme k vyzkoušení objektivy pro bezzrcadlovky Sony Alpha vhodné pro krajinkáře, street fotografy, ale i extravagantní portrétisty. Díky velice krátké zaostřovací vzdálenosti až 12 centimetrů jsou tyto objektivy obzvláště vhodné na i makro fotografii.

CASHBACK a 5 LET záruky

Phototools se stal od letošního roku autorizovaným prodejcem TAMRON, a proto Vám nově můžeme nabídnout výhodné akce typu CASHBACK a 5 letou záruku na vybrané produkty. Pevné objektivy Tamron 20mm, 24mm a 35mm pro Sony a Tamron 70-200 mm G2 pro Nikon a Canon jsou v AKCI za zvýhodněnou cenu do 30.9.2021 - tak ji nezmeškejte!  Tyto i další dostupné modely objektivů najdete zde.

tamron_20mm_24mm_35mm_28_200mm_

 

Kalibrace a aktualizace Firmware objektivů pro Canon a Nikon

Během návštěvy na naší pobočce Vám zapůjčíme i Tamron TAP-IN USB konzoli pro kalibraci, kontrolu a update firmware u všech Tamron objektivů s bajonetem pro Nikon a Canon. Služba je zdarma při nákupu jakéhokoliv objektivu.*


* Zapůjčení TAP-IN konzole mimo nákup objektivů je zpoplatněno 99 Kč. (Pro aktualizaci firmware je potřeba počítač s USB.)

 TAMRON_Phototoolscz

FULLFRAME objektivy pro bezzrcadlovky SONY Aplha k vyzkoušení v showroomu: 

Na dotaz lze vybrané modely objektivů fyzicky vyzkoušet přímo na naší pobočce.
Níže naleznete odkazy přímo ke konkrétním produktům.

 

tamron_20mm_FE
Tamron 20mm F/2.8 Di III OSD 1/2 MACRO pro Sony FE

Dvacet milimetrů je skvělá volba pro skupinové fotografie a krajinky a makro!

tamron_24mm_FE
Tamron 24mm F/2.8 Di III OSD 1/2 MACRO pro Sony FE

Nejuniverzálnější, lehká makro čtyřiadvacítka, vhodná úplně na všechno (kupte si šest těchto Tamronů za cenu jednoho Sony G Mastera).

tamron_35mm_FE
Tamron 35mm F/2.8 Di III OSD 1/2 MACRO pro Sony FE

Praktická pětatřicítka, vhodná od makra, po krajiny a portréty, vybavená stylově vykrojenou sluneční clonou.

tamron_28-200mm_FE
Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 Di III RXD pro Sony FE

Pokud Vás pevná skla neberou, ZOOM 28 - 200 mm Vás překvapí! S vysokou světelnosti F/2,8 při 28 mm! Světelnost se při zoomování postupně snižuje, ale F/5,6 na 200mm rozhodně není ostuda.

 

Ochrana až na prvním místě!

Nezapomeňte si k objektivu přihodit i ochranný filtr. Všechny Tamrony ze seznamu výše, mají jednotnou velikost filtru a krytky 67mm.
Nejlevnější 67mm UV filtr od K&F najdete zde
.


Vyzkoušeli byste rádi i další objektivy? Napište nám!