Sada 2 baterií EFT pro světlo EFT 360

Kód: BAT-26650
590 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Originální Li-ion baterie pro LED světlo Jinbei EFT 360. Sada obsahuje 2 kusy baterií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada dvou baterií pro LED trvalé světlo Jinbei EFT 360 RGB dokáže toto světlo napájet více než 75 minut na plný výkon. Baterie se vkládají do slotu světla a jsou velmi snadno vyměnitelné. Pro delší svícení doporučujeme koupit více sad. 

Tip: K bateriím doporučujeme tuto nabíječku, se kterou baterie nabijete během 4 hodin. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie pro trvalá světla
Záruka: 2 roky
Typ baterie: 26650 Li-ion
Výdrž baterie: 18,5 Wh
Napětí: 3,7 V
Vstupní napětí: 5V DC, max. 2 A
Výstupní napětí: 2x 4.2 V DC, 950 mA
Obsah balení: 2x baterie 26650

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz