Set YN-AIR Easy Produkt

Kód: SAD-AIR-EASY
9 570 Kč –7 %
13856 set yn air easy produkt
9 570 Kč –7 % 8 900 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jednoduchá, ale praktická sada stálých světel určená především pro produktovou fotografii. Set volený pro maximální usnadnění tvorby eshopové fotografie

Detailní informace

Detailní popis produktuJednoduchá, ale praktická sada stálých světel určená především pro produktovou fotografii. Set volený pro maximální usnadnění tvorby eshopové fotografie je vhodný nejen pro použití s fotografickým stolem, ale také samostatně a obsahuje dvě výkonná LED světla YN-300 air s nastavitelnou barevnou teplotou a plynule regulovatelným výkonem, produkují příjemné měkké světlo, které se používá jako hlavní nasvícení pro menší až středně velké produkty. Jako backlite (světlo na pozadí) je použito třetí o poznání silnější světlo YN-600, u kterého lze rovněž plynule měnit barevnou teplotu a výkon. (ve vyšší verzi YN-600 II lze navíc směrovat tok světla pomocí bočních klapek).

Všechna světla jsou kompaktní a lze je napájet jak pomocí baterií tak přímo z adaptérem ze sítě, který je součástí balení. Uchycení světel je řešeno pomocí držáků se standardizovaným závitem 1/4” doplněných u YN-300 o praktický polohovatelný držáček do sáněk blesku.

Pro bezstínovou fotografii byl set doplněn o středně velký průsvitný fotografický stůl s opálovou deskou o rozměrech 60x130cm (reláná odkládací plocha cca 60x50 cm).

Postavení předních světel (YN-300) řeší dvojice stativů s maximální výškou 2,5 m. Zadní světlo (YN-600) je uchyceno pomocí držáku přímo ke konstrukci stolu tak, aby zespodu rovnoměrně prosvětlovalo celou pracovní plochu.

Při správném nastavení výkonu spodního světla je pracovní plocha vysvícena tak, že na výsledné fotografii vzniká kolem produktu čistě bílá plocha. Odpadá tak problém s ořezáváním a retušováním pozadí. Osvětlení samotného produktu zpředu a z boků pak zajišťuje čelní dvojice světel.

Doporučený poměr výkonů je přibližně 2:5 (přední / zadní)

 

 

Detailní parametry jednotlivých komponent jsou vypsány přímo u samostatných produktů (po rozkliknutí jejich obrázků)

 

produktova-fotografie
Příklad použití tohoto setu - svícení propagačních materiálů 
YN-300 jako boční a čelní svícení.
YN-600 jako spodní prosvícení fotografického stolu.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED
Typ světel: YN-AIR 300 / 600
Výkon světel: 2000 (2x) / 4000 LM (YN-300/YN-600)
Barevná teplota: 3200 - 5600 K (plynule nastavitelná)
Regulace výkonu: Plynulá
Napájení: Bateriové i z el. sítě (baterie NP-F nebo nap. adaptér)
Výška stativů: 2,5 m
Rozměr pracovní plochy stolu: 60 x 50 cm (přibližně)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: