Difuzní - světelný foto stan 110 x 110 cm

Kód: STAN-110
1 150 Kč 950 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Difuzní fotografické stany jsou ideálním nástrojem pro fotografování produktů bez nežádoucích odlesků. Stany je možné složit a snadno přepravovat. Rozměry nabízeného stanu: 110x110x110 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzní fotografické stany jsou ideálním nástrojem pro fotografování produktů bez nežádoucích odlesků - předměty z porcelánu a skla, šperky, minerály, předměty z kovu a dalších lesklých materiálů. Všechny stěny stanu propouští a rovnoměrně rozptylují světlo, tudíž focený předmět snadno nasvítíte a dosáhnete profesionálního výsledku.

V případě potřeby je možné použít i barevná pozadí, která jsou součástí. Pozadí se dají jednoduše připnout i odepnout. Přední stěna foto stanů je taktéž odepínací a je opatřena zipem pro snadný přístup do vnitřní části. Barevná pozadí se neprosvěcují!

Fotografické stany jsou skládací a dají se rychle složit do přiloženého obalu. Stan složíte pomocí několika jednoduchých kroků (sklopíte nejdříve zadní stěnu a stočíte jej podobně jako odraznou desku), takže Vám nebude v ateliéru překážet a v případě potřeby ho stejně rychle i rozložíte.

NÁŠ TIP: Fotografický stan nenahrazuje funkci fotografického stolu! Při fotografování lesklých a obtížně fotografovatelných předmětů (předměty z chromu, zlata, nerezu apod) doporučujeme kombinaci fotografického stanu a stolu. Před volbou velikosti stanu berte v úvahu nejen velikost fotografovaných předmětů, ale i dispozice Vašeho "ateliéru" (stan s velikostí 110x110 cm zabere celý stůl!). Stan lze nasvítit pomocí trvalých nebo zábleskových světel. Dokonalé produktové fotografie dosáhnete například kombinací stanu, fotografického stolu a alespoň dvou studiových blesků s výkonem 300Ws.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotografické stany
Rozměry stanu: 110x110x110 cm
Barva: bílá
Průsvitný: Ano
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
M Avatar autora | 20.12.2022
Stan ok, super jak je malej. Nicméně skládání je naprostý peklo. Na YT jsem našel video, kde slečna skládá malou verzi, piece of cake. S timhle jsem se trápil přes 20minut a stejně nevim jak jsem ho složil. Návod je akorát k naštvání, totální výsměch. Naprosto mi to vzalo dobrej pocit z produktu a vůbec se mi teď nechce používat, protože ho zase budu muset skládat.
P Avatar autora Phototools.cz (Administrátor) 27.12.2022
Složení stanu je opravdu jednoduché a není potřeba žádné síly. Pokud vám stan při skládání klade odpor, zkuste to na druhou stranu. Stan by se měl ve správném směru skládat doslova sám. Pokud tomu tak nebylo a pokoušel jste se jej silou ohnout silou v opačném směru, protočil jste (nebo ohnul) kovový plátek uvnitř a pro hladké skládání jej bude třeba narovnat.
5
Avatar autora | 31.12.2021
Fotostan pro produktové fotografování. Velmi příjemná manipulace se zbožím, díky jeho velikosti a velikosti otvoru. Předešlý fotostan byl 50x50cm a manipulace nic moc, pokud má člověk trochu větší ruce, je třeba mít i hodně trpělivosti, neustále se něco posouvá, zadrháváte rukou o stěny atd. u tohoto stanu mám dostatečný prostor k manipulaci.
4
Avatar autora | 12.4.2020
+ Skladnost.
- Maličko problematické skládání.

Kvalitní produkt. Splnil všechna má očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: