Firmware ke stažení

Pro techniku jinbei Pro techniku Yongnuo

Firmwary pro světla a řídící jednotky Jinbei slouží pro aktualizaci vašich stávajících zařízení. Aktualizacemi se primárně zajišťuje kompatibilita světel a řídících jednotek s novými fotoaparáty, které výrobci představí. V rámci aktualizace může dojít také k přidání funkce, opravě nebo rozšíření kompatibility mezi jednotlivými světly a odpalovači. 

Pro správné fungování vaší techniky doporučujeme mít firmwary aktualizované. Do světla nebo řídící jednotky nahrávejte vždy jen firmware jim určený! Současnou verzi firmwaru nahranou ve vašem zařízení zjistíte během jeho spouštění v dolním pravém rohu displeje. 


Jak na aktualizaci firmwaru?

  • U zábleskového světla - světlo připojte pomocí USB kabelu k počítači a vyčkejte na otevření nebo zobrazení složky. Následně do složky přetáhněte nový firmware a světlo odpojte. Po opětovném zapnutí záblesku bude již spuštěn nově nahraný firmware. 

  • U řídící jednotky TR Q7 (II) - na vypnuté řídící jednotce stiskněte a držte pravé tlačítko pod displejem. Současně jednotku připojte pomocí USB kabelu k počítači a vyčkejte na otevření nebo zobrazení složky. Následně do složky přetáhněte nový firmware a jednotku odpojte. Po opětovném zapnutí odpalovače bude již spuštěn nově nahraný firmware. 

  • U řídící jednotky TR Q6 - vypnutou řídící jednotku připojte k počítači a následně stiskněte a držte zapínací tlačítko. Vyčkejte na otevření nebo zobrazení složky. Následně do složky přetáhněte nový firmware a jednotku odpojte. Po opětovném zapnutí odpalovače bude již spuštěn nově nahraný firmware. 

 

 

Aplikace pro chytré telefony

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS