Deska pro vyvážení bílé barvy se zaostřovacím terčem

Kód: PRI-VYVAZ-DESKA
320 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Oboustranná skládací deska pro vyvážení bílé barvy se zaostřovacím terčem slouží pro správné nastavení vyvážení bílé barvy ve vašem fotoaparátu. Terč na 18% šedé ploše pomáhá fotoaparátu zaostřit při fotografování jednolitých ploch a specifických míst. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kalibrační deska s čistě bílou a 18% šedou plochou na druhé straně je vhodná pro snazší manuální vyvážení bílé při fotografování - tzv. custom white balance.

Postup je takový, že při focení se v konkrétní scéně vyfotí model nebo modelka s deskou v ruce, případně desku umístíte k fotografovanému produktu. Tato fotografie je pak referenční pro nastavení správné expozice a vyvážení bílé pro všechny další fotografie v dané scéně. Tím je dosaženo velmi přesného a jednotného podání barev v celé sadě fotografií. Terč pomáhá fotoaparátu snáze zaostřit.

Pro maximální využití této pomůcky je vhodné fotit v bezeztrátovém formátu (RAW), samotné vyvážení se provádí až po focení v programu na úpravu fotografií (Photoshop, Lightroom apod.).

Vyvažovací karty jsou důležité pro módní a produktovou fotografii a focení oblečení, ale hodí se i pro klasický portrét.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro fotoaparáty
Rozměry: 32x30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: