Jeřábový stativ Super Boom Stand s polohovatelnou hlavou

Kód: STA-XBG-B
4 840 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2020
Jeřábový / šibeniční stativ je nepostradatelná pomůcka v každém ateliéru. Jeho využití je velice variabilní. Tento typ vybavení naleznete také pod označením boom stand. Převodem ovládaná otočná křížová hlava, pevná konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeřábový / šibeniční stativ (boom stand) je nepostradatelná pomůcka v každém ateliéru. Jeřábový stativ XBG-B nabízí vysokou variabilitu nastavení i použití.

Jeřábový stativ je ideální nástroj ve chvílích, kdy potřebujete stativ se světlem ukrýt, nasvítit předmět shora nebo pokud chcete použít spodní světlo. Díky variabilitě těchto stativů je možné objekt snadno nasvítit z jakéhokoliv úhlu - s klasickým stativem nelze těchto výsledků dosáhnout.

Stativ má otočné výsuvné rameno, které je zakončené převodem ovládanou hlavicí, do které je možné vkládat čep z několika úhlů (viz foto) a hlavici lze zároveň volně natáčet v úhlu cca 90° od osy ramena. Pomocí kruhového ovládacího prvku pohodlně nastavíte úhel hlavy stativu i s nasazeným světlem. Jelikož při nastavování úhlu není třeba stativ snižovat, ušetříte drahocenný čas a můžete se tak naplno věnovat focení či natáčení.

Tento stativ lze použít i jako klasický stativ. Předností stativu je masivní konstrukce, kvalitní použité materiály a mosazný mechanismus natáčení hlavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boomstandy a ramena
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: