Newell KATHI NANO PRO Led trubicové světlo, 2500 - 9900 K, RGB

Kód: SVE-LED-KATHI-NANO-PRO
Novinka
Značka: Newell
1 790 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Kathi Nano Pro je vylepšená verze nejmenšího LED trubicového světla Kathi Nano RGB od společnosti Newell. Štíhlejší tělo je vyrobeno z kovu. Nový je také jasný a dobře čitelný OLED displej. Kathi Nano Pro nabízí nastavitelný výkon a teplotu barev v rozsahu 2500 K - 9900 K a RGB režim s 360 barvami  světla. K dispozici je také 21 předdefinovaných světelných efektů rozdělených do 7 tematických skupin. Pohodlnou montáž zajistí 2 1/4″ závity a silné magnety. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kathi Nano Pro je vylepšená verze nejmenšího zástupce tyčových LED světel od společnosti Newell. Oproti předchůdci v podobě Kathi Nano je štíhlejší  a vyrobena z kovu. Nový je také jasný a dobře čitelný OLED displej, který byl u předchozí verze hůře čitelný.

Kathi Nano Pro nabízí nastavitelný výkon 1 - 100 % i teplotu barev v rozmezí 2500 K - 9900 K. Pomocí RGB režimu dokážete nastavit dalších 360 barev napříč celou barevnou škálou. K dispozici je také 21 předdefinovaných speciálních efektů rozdělených do 7 tematických skupin. Uchytit lze světlo na jakýkoli stativ nebo držák s 1/4" šroubem, pro který jsou na jeho těle hned dva závity, jeden na každé straně. Na magnetické povrchy lze světlo uchytit i díky silným magnetům. Součástí balení je i cold-shoe adaptér pro uchycení na klec fotoaparátu a ostatních cold-shoe držáků.

Nabíjení světla je možné pomocí USB-C portu (kabel je součástí balení).Kathi Nano PRO dobijete jak ze sítě, tak pomocí powerbanky, připojením k notebooku nebo v autě. Kathi Nano Pro je ideální volbou pro ty, kteří se věnují produktové a portrétní fotografii, stejně jako tvorbě vlogů nebo hudebních videoklipů.

LED světlo Newell Kathi Nano Pro

Klíčové vlastnosti

 • Kompaktní délka 19,4 cm
 • Tělo vyrobené z odolného hliníku
 • Jasný a čitelný OLED displej
 • Vysoké CRI (96+) a TCLI (98+)
 • 360 nastavitelných barev pomocí HSI RGB režimu
 • Nastavitelná teplota barev světla od 2500 K do 9900 K
 • 21 přednastavených světelných efektů rozdělených do 7 skupin
 • Silné magnety pro montáž na kovové povrchy
 • Ovládání pomocí ergonomických tlačítek
 • 2 závity pro instalaci na stativ nebo držák s 1/4" šroubem
 • Port USB-C pro pohodlné nabíjení
   

LED světlo Newell RGB Kathi Nano Pro

Všestranné světlo s odolným designem

Odolné tělo je klíčovou vlastností, která odlišuje světlo Newell Kathi Nano PRO od levnější plastové varianty Kathi Nano. Je vyrobeno z odolného a lehkého hliníku, který zaručuje nejen větší odolnost proti poškození, ale také nízkou hmotnost. Je ideální volbou pro tvůrce foto-video materiálů, kteří jsou neustále na cestách a chtějí zařízení, které dobře funguje jak v terénu, tak doma nebo ve studiu.

Kvalitní LED čipy

Newell RGB Kathi Nano Pro LED poskytuje vynikající kvalitu světla, o čemž svědčí vysoké hodnoty CRI (95+) a TCLI (98+). Ze vzdálenosti 0,5 metru lze dosáhnout velmi studeného světla (9900 K) o intenzitě 350 luxů. Zařízení je vybaveno půlkruhovým difuzorem, který dodává měkkost a rovnoměrně rozptyluje vyzařovaný paprsek. Tyto vlastnosti vás účinně zbaví problému s ostrými stíny.

LED trubicové světlo Newell Kathi Nano pro

Nastavení barev pomocí HSI

Toto LED světlo nabízí paletu až 360 různých barev. Pro každou z nich si můžete sami definovat požadovaný jas a sytost. Množství kombinací nastavení je nepostradatelnou podporou při přeměně uměleckých vizí v působivé fotografie a videa. Lampa Newell RGB Kathi Nano Pro LED umožňuje vytvářet jedinečnou atmosféru a zvýrazňovat emoce barvami i vytvářet originální barevná pozadí. Světlo snadno použijete i pro light-painting.

Newell RGB Kathi Nano Pro

Nastavení teploty barev

Toto trubicové světlo umožňuje přesné nastavení teploty barev v rozmezí 2500 až 9900 K. Díky tomu jej lze snadno přizpůsobit různým světelným podmínkám a vytvářeným scénám. Ať už potřebujete teplé tóny, útulnou atmosféru nebo arktický chlad, Kathi Nano Pro vám pomůže dosáhnout požadovaných efektů.

Newell RGB Kathi Nano Pro OLED displej

 Nabíjení a výdrž baterie

Uvnitř světla najdete li-ion baterii s kapacitou 2500 mAh, která poskytuje až 100 minut provozu při maximálním jasu světla a nejvyšší dostupné teplotě barev. Po vybití stačí světlo připojit k nabíječce, notebooku nebo powerbance pomocí přiloženého kabelu USB-C. Dobití světla do plné kapacity bude trvat 3 hodiny. 

Trubicové LED světlo Newell RGB Kathi Nano Pro_03

 Snadné použití za všech situací

Hliníkové tělo světla nejen výrazně snižuje hmotnost, ale také se promítá do bezkonkurenčního komfortu a pohodlí při práci s ním. Všestrannost práce se světlem Kathi Nano Pro zaručují dva 1/4″ závity, které umožňují bezproblémové upevnění na stativ nebo držák "magic arm". Silné magnety ukryté na zadní straně umožní "přilepit" zařízení na kovové povrchy. Spolu se světlem Newell RGB Kathi Nano Pro obdržíte také adaptér pro cold-shoe patici, který umožňuje instalaci na klec nebo na sáňky fotoaparátu nebo videokamery.

Newell RGB Kathi Nano Pro uchycení

21 světelných efektů

Na světle najdete i 21 přednastavených světelných režimů, rozdělených do 7 skupin, jako je sanitka, stroboskop, televize, oheň, diskotéka, rádio auto nebo ohňostroj, které ocení především filmaři při simulaci konkrétního prostředí. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED tyče
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Vestavěná baterie
Výkon: 6 W
Světelný výkon: Max. 350 lm/ 0,5 m (v závislosti na nastavených barvách)
Barevná teplota: 2 500 - 9 900 K, RGB
CRI: RA>96
TLCI: >98
Nastavení výkonu: 1–100 %
Dálkové ovládání: Ne
Napájení: Vestavěná 3,7V / 2 500mAh baterie s nabíjením z USB-C
Životnost čipů: > 100 000 hodin
Rozměry: 194,5 x 38,4 x 38,4 mm
Hmotnost: 165 g
Obsah balení: Světlo, USB-C kabel, cold-shoe adaptér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: