Odrazový difuzor pro blesk HD 2 PRO

Kód: BLE-HD-2-PRO-BOUNCE
190 Kč 157 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Odrazový difuzor pro blesk Jinbei HD 2 je výborným pomocníkem pro nasměrování a odražení světla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto odrazku upřednostníte především na fotografování portrétů, které nechcete svítit napřímo. V místech, kde nejsou stěny, od kterých by se světlo odrazilo, stačí na hlavu blesku nasadit tento difuzor, který světlo odrazí a nasměruje na fotografovaný objekt. Svícení portrétu odrazem vám dodá přirozenější vzhled, hezčí kontury a jemnou strukturu pleti. 

Difuzor je velmi lehký a skladný, přichytíte jej během několika vteřin pomocí suchého zipu přímo na hlavu blesku. Bílá odrazná plocha se postará o to, aby odražené světlo bylo měkké a přirozené. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro externí blesk
Rozměry držáku(ŠxV): 13x14 cm
Uchycení: Na suchý zip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz