Radiový odpalovač DC-04A, kompletní sada

Kód: ODP-DC-04-A-SADA
790 Kč 653 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Komfortní dálková synchronizace studiových záblesků pomocí radiového signálu. Set je vhodný pro použití v ateliéru i exteriéru. Umožňuje také propojení jednoho odpalovače a více přijímačů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní dálková synchronizace studiových záblesků pomocí radiového signálu. Možnost nastavení čtyř různých frekvencí.

Přijímač je napájen bateriemi (2x AAA 1,5V, baterie není součástí balení), vysílač je napájen baterií 12V s dlouhou životností (23A 12V). Set je vhodný pro použití v exteriéru i ateliéru. Umožňuje také propojení jednoho odpalovače a více přijímačů. Dosah mezi odpalovačem a přijímačem je minimálně 20m (dosah v uzavřeném prostoru: min. 10m, dosah v otevřeném prostoru: min. 20m) a díky vysokofrekvenčnímu přenosu (frekvence 433MHz) není nutná přímá viditelnost mezi koncovými body. Synchronizační čas: až 1/250.
K fotoaparátu je možno vysílač připojit pomocí středového kontaktu (sáňky na systémový blesk), nebo kabelem, který je také součástí balení.

Přijímač

Přijímač DC-04A se k zábleskové hlavě připojuje synchronizačním konektorem 6,35mm, redukce na 3,5mm je součástí balení. Umožňuje propojení jednoho odpalovače a několika přijímačů.

Napájení vysílací část: 12 V baterie typ 23A
Napájení přijímací část: baterie (2x AAA 1,5V, baterie není součástí balení)

Tento set je možné rozšířit o další čtyř kanálové vysílače nebo přijímače (AC-04A , DC-04A, PT-04EN) z naší nabídky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Kompatibilita 5.9.2021 19:12
Zdravím, chcel by som sa opýtať, či bude tento produkt kompatibilný s Canon 6D Mark II a zábleskovými svetlami Terronic 200 Basic. Ďakujem vopred za odpoveď!
Odpovědět
P Avatar autora Kompatibilita 6.9.2021 14:00
Dobrý den, ano, tento odpalovač pro synchronizaci blesků s fotoaparátem použít můžete. Odpalovač má 6,35mm jack a redukci na 3,5 mm. Díky tomu jej můžete použít se všemi studiovými blesky, tedy i s vašimi.