Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1528 hodnocení
5
1469x
4
42x
3
10x
2
2x
1
5x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
rychlost, přesnost
FH
František Hajdekr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2026
Vše v pohodě, rychlé dodání
SG
Stanislav Gryc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2025
Naprostá spokojenost
PV
PETR VNENK
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2025
Mohu jen doporučit!
RG
Robert Grunwald
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2025
Výborný obchod, objednávku vyřídil velmi rychle.
JK
Jiří Kvasnovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2025
super
VO
Vlastimil Obr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
Objednávka byla rychle vyřízena, komunikace s obchodem výborná, zboží dorazilo na vybrané místo doručení včas.
MH
Matúš Hvišč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
AB
Aleš Benda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2025
Rychlé dodání, spokojenost
+ Rychlost
- Nenašel jsem.
LČ
Ladislav Čása
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2025
MK
Marek Kotěšovský
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2025
Vše v pořádku.
PK
Petr Kučera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2025
Naprostá spokojenost, rád se sem vracím k dalšímu nákupu. Rychlé dodání, personál ochotný poradit a pomoct.
MH
MUDr. Igor Halda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
rychlé dodání, zboží odpovídá..
+ Ceny
+ Rýchlosť odoslania
+ Komunikácia
- Čakal som lepšie/bezpečnejšie zabalené
- Jeden blesk bez obalovej fólie, druhý trochu zaprášený
Obchod odporúčam, dobrá komunikácia, bleskové doručenie (24 hod.). Čo by som ale určite zlepšil je balenie objednaných produktov, očakával som, že pomerne drahá elektronika bude na balíku minimálne označená "krehké", ideálne bude balík ešte vyplnený ochrannými materiálmi, napr. bublinková fólia a pod., nič z toho sa nekonalo. Navyše bol balík mierne poničený v rohoch a zo strán - viem si predstaviť ako s ním v depe manipulovali. Po rozbalení bol jeden z dvojice bleskov bez obalovej fólie, druhý zase vo fólii ale podivne zaprášený, navyše v ňom pri pohybe niečo chrastí, na funkčnosť to zatiaľ vplyv nemá, dúfam, že ani nebude mať.
IV
Ing. Yaroslava Vlasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Super
VU
Vladimír URBAN
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
Ano, doporučuji i na telefon mi prověřili informaci na dálkové ovládání
mého fotoaparátu SONY.
VU
MH
Miloslav Hoch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Objednávka a doručení proběhlo ke spokojenosti
+ rychlost
+ ochota poradit :)
