Flexibilní stativ - tripod gorillapod 240mm

Kód: STA-GORILLA
290 Kč –34 %
13175 flexibilni stativ tripod gorillapod 240mm
290 Kč –34 % 190 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Flexibilní stativ gorillapod je ideální pomůckou pro uchycení zrcadlovek, bezzrcadlovek a akčních kamer, telefonů a příslušenství jako jsou externí blesky a LED světla na jakémkoliv povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gorillapod 240 mm

Gorillapod je speciální typ stativu, který má flexibilní, ohebné nohy, díky kterým lze uchytit prakticky kamkoliv. Stativ je díky svým vlastnostem ideální jak pro uchycení menších fotoaparátů, akčních kamer a mobilních telefonů, ale také pro menší příslušenství jako jsou externí blesky a LEDková světla.

Ačkoliv gorillapod plní klasické funkce malého stativu, největší předností je jeho využití pro uchycení techniky na méně dostupných místech, tyčích, stromech, … a nerovných površích. Tomu napomáhají gumové kroužky na nohách stativu, které přidávají adhezi při uchycení na hladkých předmětech. Stativ je často využíván také jako držák při vlogování.

Hlava stativu je pogumovaná, aby se nasazená technika neprotáčela, a vybavena 1/4 i 3/8 šroubem. Na stativ je tak možné uchytit jakékoliv příslušenství i fotoaparát / kameru. Pro použití s mobilním telefonem doporučujeme dokoupit tento držák telefonu na stativ.

Gorrillapod je cestovní stativ pro bezzrcadlovku, zrcadlovku i mobil.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotografické stativy
Max. výška: 22 cm
Min. výška: 5 cm
Flexibilní - ohebné nohy: Ano
Uchycení příslušenství: 1/4 kamerový šroub s redukcí na 3/8
Hmotnost: 45 g
Nosnost: 3 kg
5
1x
4
3x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 29.7.2021
+ na kompakt nebo blesk ok

4
Avatar autora | 15.7.2021
- Nízká nosnost
- Volný šroub v díře, protáčí se.

Po jednoduché úpravě, abych nemusel s sebou nosit šroubovák je funkční. Šroub jsem vytáhl, do díry jsem navlékl tenkou gumičku a šroub zatlačil zpátky. S hora jsem šroub zajistil malým tenkým O kroužkem. Můj fotoaparát váží 0,75 kg a na celou délku nohou jej tripod sotva unese. Když konce nohou zahnu nahoru a tím je zkrátím asi o dvě koule, jeho pevnost je dostatečná. Myslím, že takové zásahy dodělej doma by se nemusely provádět a výrobek by měl být dotažený do konce už z výroby.
5
M Avatar autora | 22.6.2020
Pevný, bytelný stativ, výhodou je i redukce na větší závit.
3
Avatar autora | 14.5.2020
Bylo by vhodné se stativem dodávat i šroubovák, jinak na něj fotoaparát nenasadíte, jelikož se šroub protáčí - závažná konstrukční chyba!
P Avatar autora Phototools (Administrátor) 12.6.2020
Tento "problém" velmi dobře znají zejména profesionální fotografové u jejichž vybavení obvykle nebývá na upevňovacím šroubu půlměsíc protože se časem prostě utrhne, nebo pro něj není místo. Místo šroubováku však stačí použít jakoukoli minci nebo jí podobný předmět :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: