Duální USB Nabíječka baterií NIKON UNK1 Nitecore pro EN-EL14 a EN-EL15

Kód: BAT-USB-UNK1
650 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Chytrá USB nabíječka pro akumulátory do fotoaparátů značky Nikon, která umí nabíjet až dvě baterie najednou (1xEN-EL14 a 1xEN-EL15) a při nabíjení kontroluje stav, teplotu baterie a nabíjecí proud. Baterii si díky USB konektoru nabijete prakticky kdekoliv!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nitecore UNK1 - Chytrá USB nabíječka

USB nabíječka Nitecore je skvělý pomocník při nabíjení akumulátorů do vašeho Nikon fotoaparátu. Nabíječka vám na displeji ukazuje všechny potřebné hodnoty. Vždy tak vidíte, jak moc máte baterie dobité, nebo jak rychle a při jaké teplotě se zrovna dobíjejí. Hodnoty se cyklicky zobrazují na displeji, není tak potřeba přepínat mezi zobrazeními. 

Nabíječka NITECORE UNK1 je vhodná pro nabíjení akumulátorů do fotoaparátů NIKON, které využívají uvedené typy baterií: EN-EL14 nebo EN-EL15. Je možné nabíjet i neoriginální akumulátory.

 

Díky malé velikosti a USB konektoru jí oceníte také na cestách, kde nebude ubírat místo v batohu a baterie vám dobije i v autě. USB kabel, který je ukrytý v těle nabíječky, lze zapojit přímo do počítače, powerbanky, USB adaptéru v zapalovači Vašeho auta (není součástí balení) nebo jakékoliv síťové USB nabíječky (např. do nabíječky pro Váš mobilní telefon).

Rozměry: 85 x 50 x 25 mm
Hmotnost: 59 g

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie pro fotoaparáty
Kompatibilní baterie: Nikon EN-EL14, Nikon EN-EL15
Nabíjí i neoriginální baterie: Ano
Rozměry: 85 x 50 x 25 mm
Hmotnost: 59 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: