Hybridní LED trvalé světlo YONGNUO YN660 LED - 2000 - 9900K, RGB + voština

Kód: SVE-YN-660-BI
5 790 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Nejsilnější tyčové LED světlo Yongnuo z řady YN 660 je světlo s nastavitelnou teplotou, RGB spektrem a světelnými efekty. Svou velikostí je primárně určeno do studia, kde plně nahrazuje stripboxy. Tomu nahrává i možnost uchycení na libovolný stativ přes 1/4" závit. Díky dvěma slotům na NP-F baterie jej můžete používat i mimo studio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yongnuo YN 660 je nekompromisní tyčové světlo, které je designované především na použití ve studiu. Na první pohled vás zaujme svojí velikostí. Plocha LED čipů je 75 x 7 cm a světlo díky ní dokáže nahradit středně velké stripboxy. Využijete jej ale i na kreativní portrétní a produktovou fotku, light painting i ambientní nasvícení scény

Kreativnímu použití světla napomáhá i velký rozptyl nastavení teploty a plnospektrální RGB režim. Světlo má navíc přednastaveno 31 světelných efektů. Díky slotu na 2 NP-F baterie je můžete vzít i mimo studio. 


Tip:
 Při používání na baterie ke světlu doporučujeme dokoupit tyto NP-F baterie s kapacitou 6 600 mAh (jsou potřeba dvě baterie!). Baterie nelze ve světle nabíjet, budete tedy potřebovat i nabíječku.

 

Výkon světla a ovládání

Světlo je osazeno 672 LED diodami + 120 RGB diodami, které dávají výkon 15 101 Lx / 0,3 m. Výkon je plynule regulovatelný od 1 % do 100 % pro každou barvu. Světlo tak velmi snadno nastavíte přesně podle potřeby. Životnost LED čipů je > 50 000 hodin. Světlo díky této technologii spotřebovává minimum el. energie a proto jej lze na baterii používat déle než hodinu a půl na plný výkon (v závislosti na kapacitě a stavu baterie).

Světlo je navíc doplněno o 31 přednastavených světelných efektů (policejní auto, bouřka, TV, blesk, svíčka, paparazzi, disco, ohňostroj, sváření, HUE, CCT, INT loop, ...)

yn-660-rezimy

 

Konstrukce světla a ovládání

Světlo je vyrobeno z tvrzeného plastu, díky kterému zůstalo lehké i při velikosti 82 x 15 x 10,5 cm. Manipulace s ním tak není nijak složitá. Světlo je dodáváno včetně difuzního plátna a velké voštiny, díky kterým můžete ovlivnit nejen tvrdost, ale také směr vyzařovaného světla. Voština i difuzní plátno jsou odnímatelné a společně s čipy kryjí celou přední stranu světla.  

yn-660-ovladaci-panel

 

Yongnuo 660 můžete snadno ovládat také přes mobilní aplikaci, která plně nahrazuje dálkové ovládání. Dosah je více než 30 metrů, což dostačuje při většině případů.

Na spodní straně světla je umístěn 1/4" závit pro uchycení na stativ. Na zadní straně pak najdete ovládání, velké madlo pro uchopení do ruky a sloty na NP-F baterie

 

Napájení světla

Světlo je označováno jako hybridní, což znamená, že jej můžete napájet ze sítě přes adaptér, se kterým je dodávané, ale také pomocí NP-F baterií. Pokud světlo napájíte bateriemi, je potřeba použít dvě současně.  

Doplňkové parametry

Kategorie: LED tyče
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Hybridní
Počet diod: 672 + 120 RGB
Světelný výkon: 15 101 lx - 0,3 m | 8 647 lx - 0,5 m | 3 213 lx - 1 m
Barevná teplota (K): 2200 - 9900K, RGB
CRI: Ra >95
TLCI: > 95
Nastavení výkonu: 1 - 100 % po procentu
Napájení: Hybridní (ze sítě + NP-F baterie)
Uchycení: Do ruky, na spigot stativu se závitem 1/4"
Dálkové ovládání: Applikace
Hmotnost (g): 2 400 g
Rozměry: 820 x 150 x 105 mm
Obsah balení: Světlo, voština, difuzní látka, napájecí adaptér, přepravní obal

Hybridní LED trvalé světlo YONGNUO YN660 LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.