Newell KATHI II Led trubicové světlo, 2500 - 9000 K, RGB

Kód: SVE-LED-KATHI-II
Novinka
Značka: Newell
2 190 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Newell Kathi II je středně dlouhé trubicové světlo s délkou 46 cm.  Kathi II nabízí nastavitelný výkon a teplotu barev v rozsahu 2500 K - 9000 K a RGB režim s 360 barvami  světla. K dispozici je také 20 předdefinovaných světelných efektů. Pohodlnou montáž zajistí  1/4″ závit a díky madlu světlo perfektně padne i do ruky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kathi II je středně dlouhý světelný meč od společnosti Newell který najde desítky uplatnění ve světě filmu a fotografie. Světlo nabízí velmi široký rozsah nastavení barevné teploty (2500-9000 K) a RGB barev pomocí HSI, což tvůrcům umožňuje plnou kontrolu nad odstínem, sytostí a intenzitou světla. Baterie s kapacitou 2600 mAh zajišťuje až 70 minut provozu při maximálním jasu. Newell RGB Kathi II nabízí až 20 přednastavených světelných efektů. Ergonomická tlačítka a podsvícený displej usnadňují nastavení parametrů a port USB-C umožňuje pohodlné nabíjení doma i na cestách. Světlo můžete snadno uchytit na stativ se závitem 1/4″ a umožňuje také pohodlnou práci "z ruky". V sadě nechybí ani poutko na zápěstí a USB-C kabel.

LED Newell RGB Kathi II

Klíčové vlastnosti

 • Široký rozsah nastavení teploty barev (2500 - 9000 K)
 • Nastavitelná úroveň jasu od 0 % do 100 %
 • Možnost změny barvy světla v rámci barevného prostoru HSI
 • Nastavení odstínu (H), sytosti (S) a jasu (I) od 0 % do 100 %
 • Zvýšená kapacita baterie (2600 mAh)
 • Až 70 minut provozu na jedno nabití (při maximální úrovni jasu)
 • Až 20 předdefinovaných speciálních efektů
 • Podsvícený displej pro snadné ovládání parametrů lampy
 • Ovládání pomocí ergonomických tlačítek umístěných pod displejem
 • Možnost připevnění na stativ s 1/4″
 • Port USB-C pro pohodlné nabíjení světla 
 • Řemínek na zápěstí

LED světlo Newell RGB Kathi II

Různorodé použití

Světlo Newell RGB Kathi II LED má zaručuje mimořádnou tvůrčí svobodu. Jeho lehká konstrukce, ergonomická rukojeť a možnost upevnění na stativy a držáky se závitem 1/4″ z něj činí všestranný nástroj pro fotografy a filmaře. Světlo vám umožní hrát si s nastavením barev a vytvářet snímky technikou "malování světlem". S Newell RGB Kathi II objevíte nové obzory kreativity a vykouzlíte ještě úžasnější fotografie a videa.

Kouzlo barev

Druhá generace Kathi vám přináší zcela nový způsob experimentování s barvami. Lampa nabízí 360 různých barev dostupných v rámci prostoru HSI. Pro každou barvu můžete nastavit jas a sytost od 0 do 100. Množství kombinací nastavení je nepostradatelnou podporou při přeměně uměleckých vizí v působivé fotografie a videa.

Newell RGB Kathi II LED světlo

Nastavitelná teplota barev

Newell RGB Kathi II LED má také rozšířený rozsah nastavení teploty barvy světla - od 2500 do 9000 K. Záleží vám na atmosféře slunečného dne? Nebo toužíte zachytit na snímcích chlad zimního rána? Všestrannost nastavení teploty barev vám umožní okamžitě přizpůsobit parametry lampy potřebám záběrů a měnícím se světelným podmínkám.

Nové speciální efekty

Světlo nabízí až 20 speciálních režimů, které dodají vašim videím jedinečné světelné efekty. To je o 10 více než u předchozí generace Kathi. Pomocí speciálních efektů budete simulovat: policejní auto, sanitku, hasičské auto, úder blesku, ohňostroj, televizi, svíčku, atmosféru večírku nebo rozbitou žárovku. Nechybí ani stroboskopy, záblesky a pomalé barevné přechody.

Newell Kathi II nastavení

Pohodlné napájení doma i na cestách

Světelný meč Newell RGB Kathi II LED je vybaven dobíjecí baterií s kapacitou 2600 mAh. Poskytuje až 70 minut provozu při použití maximálního jasu světla. Když se zařízení vybije, jednoduše ho připojte k nabíječce, notebooku nebo powerbance pomocí přiloženého kabelu USB-C.

Řemínek na zápěstí

Ke světlu Newell RGB Kathi II LED obdržíte v balení poutko na zápěstí, které účinně zvyšuje bezpečnost používání světla. Jeho použití minimalizuje riziko náhodného upuštění a usnadní jeho přepravu.

LED světelný meč Newell Kathi II

Doplňkové parametry

Kategorie: LED tyče
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Vestavěná baterie
Výkon: 8 W
Světelný výkon: Max. 344 lm/ 0,5 m (v závislosti na nastavených barvách)
Barevná teplota: 2 500 - 9 000 K, RGB
CRI: RA>96
TLCI: >98
Nastavení výkonu: 1–100 %
Dálkové ovládání: Ne
Napájení: Vestavěná 3,7V / 2 600mAh baterie s nabíjením z USB-C
Životnost čipů: > 100 000 hodin
Rozměry: 35 x 460 mm
Hmotnost: 290 g
Obsah balení: Světlo, USB-C kabel, popruh na zápěstí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: