Newell KATHI MAX Led trubicové světlo, 2500 - 9900 K, RGB

Kód: SVE-LED-KATHI-MAX
Novinka
Značka: Newell
4 500 Kč 3 719 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Newell Kathi Max je s délkou 120 cm nejdelší LED trubicové světlo od tohoto výrobce. Kathi MAX nabízí nastavitelný výkon a teplotu barev v rozsahu 2500 K - 9900 K a RGB režim s 360 barvami  světla. K dispozici je také 21 předdefinovaných světelných efektů. Pohodlnou montáž zajistí  1/4″ závit a díky madlu světlo perfektně padne i do ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kathi MAX je nejdelší světelný meč od společnosti Newell který najde desítky uplatnění ve světě filmu a fotografie. Světlo nabízí velmi široký rozsah nastavení barevné teploty (2500-9900 K) a RGB barev pomocí HSI, což tvůrcům umožňuje plnou kontrolu nad odstínem, sytostí a intenzitou světla. Baterie s kapacitou 2500 mAh zajišťuje až 70 minut provozu při maximálním jasu. Newell RGB Kathi MAX nabízí až 21 přednastavených světelných efektů. Ergonomická tlačítka a podsvícený displej usnadňují nastavení parametrů a port USB-C umožňuje pohodlné nabíjení doma i na cestách. Světlo můžete snadno uchytit na stativ se závitem 1/4″ a umožňuje také pohodlnou práci "z ruky".

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_08


Klíčové vlastnosti

 • Široký rozsah nastavení teploty barev (2500 - 9900 K)
 • Nastavitelná úroveň jasu od 0 % do 100 %
 • Možnost změny barvy světla v rámci barevného prostoru HSI
 • Nastavení odstínu (H), sytosti (S) a jasu (I) od 0 % do 100 %
 • Zvýšená kapacita baterie (2500 mAh)
 • Až 70 minut provozu na jedno nabití (při maximální úrovni jasu)
 • Až 21 předdefinovaných speciálních efektů
 • Podsvícený displej pro snadné ovládání parametrů lampy
 • Ovládání pomocí ergonomických tlačítek umístěných pod displejem
 • Možnost připevnění na stativ s 1/4″
 • Port USB-C pro pohodlné nabíjení světla 

 

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_16

Délka 120 cm

Světlo Newell RGB Kathi Max LED s působivou délkou 120 cm vám poskytne neuvěřitelnou tvůrčí svobodu a je ideální pro filmové scény a focení. Její lehká konstrukce, ergonomická rukojeť a možnost upevnění na stativy a držáky se závitem 1/4″ z ní činí všestranný nástroj pro kreativní umělce. Zařízení vám umožní hrát si s barevným světlem a vytvářet snímky technikou "malování světlem". S Newell RGB Kathi Max objevíte nové obzory kreativity a vykouzlíte ještě úžasnější fotografie a videa.
 Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_13

Nastavitelná teplota barev

Kathi Max umožňuje přesně nastavit teplotu barev od 2500 do 9900 K. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit světlo prostředí a požadované atmosféře vašich fotografií a videí. Záleží vám na klimatu teplého letního dne? Nebo chcete na svých snímcích vykreslit chlad zimního rána? Toho všeho můžete dosáhnout s lampou Newell RGB Kathi Max LED. Je to dokonalý nástroj pro fotografy a filmaře, kteří ocení všestrannost a chtějí mít plnou kontrolu nad teplotou barev světla.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_05

Kouzlo barev

Lampa Newell RGB Kathi Max LED umožňuje nastavit úroveň jasu od 1 % do 100 % a měnit barvu světla v rámci barevného prostoru HSI. To vám dává téměř neomezené umělecké možnosti a plnou kontrolu nad světelnými efekty. Tři nezávislé parametry: odstín, sytost a jas vám umožní vytvořit tisíce různých kombinací nastavení - od jemných pastelových barev přes decentní osvětlení až po výrazné a živé barvy.

Speciální efekty

Kathi MAX nabízí až 21 speciálních režimů, které vašim videím dodají jedinečné světelné efekty. Abyste si mohli snáze vybrat, jsou rozděleny do 7 skupin. Díky speciálním efektům budete simulovat mimo jiné bouřku, televizi, svíčku, táborák, sanitku, policejní auto, hasičské auto nebo klubovou párty. K dispozici jsou také stroboskopy, záblesky a romantické barevné přechody. 

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_14

Snadné a intuitivní ovládání

Lampa Newell RGB Kathi Max LED je vybavena ergonomickými tlačítky a voličem rychlosti. Díky tomu je ovládání provozních parametrů zařízení velmi jednoduché a intuitivní. Podsvícený TFT displej usnadňuje sledování nastavení a umožňuje vám plně se soustředit na vytváření úžasných fotografií a videí.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_06

Pohodlné napájení

Světelný meč Newell RGB Kathi Max je vybaven dobíjecí baterií s kapacitou 2 500 mAh. Když se zařízení vybije, jednoduše ho připojte k nabíječce nebo powerbance pomocí přiloženého kabelu USB-C.

Uchycení na stativ

Světlo je vybaveno 2 montážními body umístěnými na krajních koncích svítidla. Závity 1/4″, které jsou ve světě filmu a fotografie oblíbeným standardem, vám umožní snadnou instalaci zařízení na různé typy držáků a stativů. To se vám bude hodit zejména tehdy, když bude lampa Newell RGB Kathi Max vytvářet atmosférické pozadí vašich snímků.

Tip: Ke světlu doporučujeme tento podlahový stativ

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_10

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_09

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED tyče
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Vestavěná baterie
Výkon: 38 W
Světelný výkon: Max. 2 600/ 0,5 m (v závislosti na nastavených barvách)
Barevná teplota: 2 500 - 9 900 K, RGB
CRI: RA>96
TLCI: >98
Nastavení výkonu: 1–100 %
Dálkové ovládání: Ne
Napájení: Vestavěná 14,8 V / 2 500mAh baterie s nabíjením z USB-C
Životnost čipů: > 100 000 hodin
Rozměry: 120.5 x Ø3.8 cm
Hmotnost: 833 g
Obsah balení: Světlo, USB-C kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: