Papírové fotografické pozadí 2,72x11m - tmavě žluté - buttercup | forsythia

Kód: POZ-P-272-11-BUT
1 850 Kč 1 529 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tmavě žluté papírové fotopozadí v šíři 2,72 metru s délkou návinu 11 metrů je základem každého fotoateliéru nebo foto a video studia. Pozadí je navinuté na nosné kartonové roli sloužící pro jeho uchycení a přepravu. Maximální důraz je kladen na kvalitu, papírové pozadí má vysokou gramáž 150 g/m², barevnou stálost a jednolitý povrch. Pozadí jsou kompletně vyráběna v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavě žluté papírové fotografické pozadí o šíři 2,72 metru a návinu 11 metrů je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s maximálním důrazem na vysokou gramáž - 150g/m² a barevnou stálost, díky kterým je fotopozadí jednolité, hladké a nedělá světelné ani barevné odlesky. 

Fotopozadí Buttercup | Fortsythia je barveno v odstínu C:0 M:28 Y:100 K:0 / R:255 G:184 B:0.  Barva pozadí je při fotografování výrazně ovlivněna intenzitou a charakterem svícení i pozdější postprodukcí.

Tato pozadí jsou od prvopočátku kompletně vyráběna v USA, kde dochází ke zpracování materiálu, barvení, formátování a finálnímu strojovému navinutí na kartonovou roli. Díky tomu je pozadí perfektně rovné a při používání vám nebude utíkat do strany. Role, na které je dodávané, je nosná a odpadá tak převíjení. Její průměr i délka jsou normované a fotopozadí proto uchytíte na libovolný držák na zeď / strop i pro ně určenou konstrukci. Pozadí dodáváme pod značkou Superior Seamless, kterou na Evropském trhu najdete i pod značkou Savage nebo Creativity. 

Pár faktů o výrobě

  • Vyrobeno z certifikovaných obhospodařovaných lesů
  • Vyrobeno ze 100% vodní energie
  • Záruka ECF (neobsahuje elementární chlór)
  • Obsahuje recyklovaná vlákna
  • 100% recyklovatelné


Tip:
Fotopozadí v této šíři je nejčastěji používané a pohodlně na něm vyfotíte i skupinku lidí a větší produkty. 

Upozornění: Pozadí je díky své délce přepravováno nadrozměrnou přepravou a jeho doručení trvá 1 - 3 pracovní dny. Při objednání se standardním zbožím bude zásilka rozdělena mezi 2 přepravce. 


Jak pracovat s fotopozadím?

1. Pozadí vybalte z ochranné fólie a pomocí trnů, které vsunete do role,  jej uchyťte na konstrukci nebo držáky na zeď.

DSC05324

Alternativně lze roli s fotopozadím uchytit i na konstrukci se středovou tyčí

DSC05496b

2. Uvolněte konec fotopozadí a odrolujte jej. Může viset při stěně i ležet na zemi.

DSC05319B

3. Pozadí se při položení na zem přirozeně stáčí zpět, abyste tomu zabránili a zároveň jej ochránili před poškozením, doporučujeme k němu dokoupit magnetické pásky pro zatížení konce.

2zatezovaci_magneticke_pasky_na_pozadi_2

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové fografické pozadí 2,72 m x 11 m
Barva: Žlutá
Materiál pozadí: Papír
Šířka pozadí: 2,72 m
Délka návinu: 11 m
Barevné provedení: Tmavě žluté (buttercup)
Materiál: Fotografický papír 150 g/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
KB Avatar autora zkrácení délky 22.1.2022 11:38
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali by bylo možné zkrátit prodejní délku papíru. Vím, že 11 m by pro mě momenálně byl nadbyek. Moc se mi líbí barva, a potřebuji šířku, kterou nabízíte. Stačilo by mi 5m. Děkuji mnohokrát za odpověď. S pozdravem, Karolína Beranová
Odpovědět
P Avatar autora zkrácení délky 22.1.2022 12:34
Krátit pozadí bohužel není možné, protože jsou z výroby pevně navinuta na kartonové roli a jejich převíjení je komplikované a neekonomické. Navíc 5 m není u papírového pozadí dostatečná délka. Myslete na to, že v případě pošlapání nebo znečistění je nutné kousek uříznout a v 5 m není dostatečná rezerva na to, aby Vám zbylo ještě nad a pod postavu, kterou fotíte. Počítejte s tím, že potřebujete 2,5-3 m za postavu, 1 m na ohyb a 2 m pod postavu.