Přísavný držák na kameru s kulovou hlavou - na hladké povrchy

Kód: DRZ-G2_20H
750 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Speciální držák se stativovou hlavou, který se uchycuje dvěma přísavkami, je vhodný pro umístění kamery nebo menší zrcadlovky například na okno, dlaždice nebo klidně i automobil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální typ stativu ve formě přísavného držáku umožňuje uchycení kamer, zrcadlovek i bezzrcadlovek na hladké povrchy jako jsou například okenní tabule, dlaždice, podlahy nebo třeba automobil a získat tak unikátní záběry, kterých s normálními stativy nelze dosáhnout. Držák lze uchytit v jakékoliv horizontální i vertikální poloze včetně polohy "hlavou dolů". Pro instalaci je nutné použít čistý, hladký a rovný povrch, na který držák přitisknete a uzamknete (přisajete) pomocí klipsů na obou přísavkách. Použití držáku není omezeno pouze na kamery a fotoaparáty, lze na něj upevnit i další libovolné příslušenství, pokud dodržíte maximální nosnost držáku.

Držák je vybaven odnímatelnou standardní (kulovou) stativovou hlavou s jednoprvkovou aretací a vyjímatelnou destičkou s malým 3/8" závitem. Tělo držáku je z hliníku.

Při správném použití nelze s držákem po uzamčení klipsů hnout. Maximální nosnost je ovlivněna druhem povrchu, okolní teplotou a polohou držáku - doporučené zatížení je max. 4 kg.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamerové a DSLR stativy a slidery
Záruka: 2 roky
Dop. max. nosnost: 4 kg
Celková délka: 33 cm
Maximální výška s přiloženou hlavou: 17 cm
Materiál: hliník (tělo)/plast/guma
Závit pro kameru/DSLR: malý závit 1/8"
Obsah balení: držák včetně kulové hlavy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: