Voština pro LED trvalé světlo Jinbei EFT 8C

Kód: SVE-LED-EFT-8C-VOS
250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Skládací voština pro LED světlo Jinbei EFT 8C je vyrobena z pevné textilie a používá se pro usměrnění výstupního světla. Přichycení je snadné a rychlé pomocí suchého zipu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací textilní voštinu pro světlo Jinbei EFT 8C využijete ve všech situacích, kdy chcete mít světlo více pod kontrolou. Voština ořezává boční světlo a směruje jej před sebe. Nasvícení scény nebo snímaného objektu je velmi přesné. 

Nasazení voštiny je otázkou několika vteřin. Pevné strany a 4 bodové uchycení vám zaručí, že se voština na světle nebude kroutit nebo padat. Po sundání ze světla se složí do roviny, nezabere žádné místo a nepoškodíte ji při transportu. 

Voština je přímo určena pro trubicové světlo Jinbei EFT 8C. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Délka: 28,5 cm
Šířka: 4,5 cm
Hloubka: 4,5 cm
Materiál: Textilie, plastová výplň stěn

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz