Vytahovací fotografické pozadí 160x200cm, zelené klíčovací

Kód: POZ-ROLLUP
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Vytahovací greenscreen o velikosti 160 x 200 cm je uložený v hliníkovém pouzdru a funguje na bázi roll-upu. Důmyslný nůžkový rám a vzduchové vzpěry dovolují snadné vytažení a aretaci v požadované výšce. Otočné nožičky na pouzdru zabraňují jeho převážení. Při transportu stačí zatlačit na rám, který se složí zpět do pouzdra a pozadí se navine na kovovou roli uvnitř. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný greenscreen v hliníkovém pouzdru s nůžkovým rámem je skvělou pomůckou pro dočasná studia, domácí ateliéry, streaming a všude tam, kde potřebujete menší zelené volně stojící klíčovací pozadí. Šířka 160 a maximální výška 200 cm bez problémů poskytnou dostatečnou plochu pro klíčování za 1 - 2 osobami. 

Změna pozadí snadno a rychle

Klíčovací pozadí vám dovolí snadno a rychle změnit prostředí. Digitální nahrazení zelené plochy libovolným motivem je často využívané při streamování, nahrávání ukázkových videí apod. 

Umělá tkanina která je natočená na kovové roli, umístěné uvnitř pouzdra je vypnutá do nůžkového rámu s plynovými písty, který nejen že drží pozadí roztažené, ale zabraňuje přehybům a vlnám. Tkanina navíc neodráží světlo, neleskne se a klíčování je tak velmi přesné. 

Tip: Abyste dosáhli 100% výsledku, mělo by být pozadí dobře nasvícené. O to se postarají trvalá světla.

Šíře 160 cm a výška 200 cm jsou dostatečné pro natáčení až dvou stojících osob. Plocha pozadí je jednolitá, rovnoměrná a nepropustná. 

Nůžkový rám a pouzdro pro snadné uskladnění a převoz

Výhodou tohoto pozadí je výsuvný systém, díky kterému greenscreen snadno vytáhnete ale také uklidíte zpět do pouzdra. O vše se stará nůžkový rám a plynové vzpěry, díky kterým stačí zatáhnout za horní část pozadí a vysunout nebo zasunout jej do hliníkového pouzdra. Vzpěry pozadí drží v jakékoli výšce do max. 2 metrů, což je délka pozadí. Vysunutí a zasunutí hravě zvládnete jednou rukou. Pozadí se odvíjí a zpět navíjí na kovovou roli, která je uvnitř pouzdra. Díky tomu je vždy rovné a nevlní se. 

Na spodní straně pouzdra najdete dvě otočné nohy, které zabraňují převrácení vysunutého pozadí. Při převozu nebo uskladnění víko pouzdra zacvaknete a pomocí madla na vrchní straně snadno přenesete. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látkové bavlněné pozadí
Barva: Zelená
Šířka pozadí: 1,6 m
Výška pozadí: 2 m
Barevné provedení: Zelená klíčovací (chromagreen)
Materiál: Umělá textílie
Rychlorozkládací: Ano
Rozměr ve složeném stavu: 12 x 12 x 176 cm
Hmotnost: 9,35 kg
Obsah balení: 1x pozadí v pouzdru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: