Jinbei EF-VM adaptér pro V-Mount baterie s XLR konektorem

Kód: BAT-EF-VM-ADAPTER
Akce
Značka: Jinbei
2 490 Kč –24 %
adapter v mount baterie
2 490 Kč –24 % 1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Adaptér pro V-Mount, V-Lock baterie se dvěma separátními sloty pro 2 baterie a LED indikací aktuální kapacity obou baterií je skvělým doplňkem k LED světlům a další technice s XLR  konektorem pro napájení. Adaptér lze uchytit na stativ nebo zavěsit na poutko a propojit se světlem dodávaným XLR kabelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér pro připojení baterií k LED světlům a další technice s XLR konektorem pro napájení vám umožní separátně připojit až dvě baterie s V-Mount, V-Lock zámkem k jakékoli technice, kterou lze napájet externě přes XLR konektor. Nejčastější využití adaptér najde pro externí napájení LED světel bez integrované patice pro baterie. 

Součástí adaptéru je držák na stativ a poutko pro zavěšení. XLR kabelem, který v balení také najdete, jej pak ke světlu snadno připojíte. Techniku můžete napájet z jedné i dvou baterií současně díky dvěma odděleným slotům. LED indikace na vrchní straně ukazuje aktuální nabití baterií i případnou chybu baterie nebo špatné vložení do slotu. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie pro trvalá světla
Typ baterie: V-Mount
Vstupní napětí: 2 x 14.8 V DC 15 Ah
Výstupní napětí: 12.5 - 16.8 V DC (one battery) / 25 - 33.6 V DC (two batteries) 10 A
Rozměry: 16.8 x 13.2 x 9.9 cm
Obsah balení: Adaptér, držák na stativ, propojovací kabel,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz