V-Mount baterie FB-VLB Li-ion 220 Wh

Kód: BAT-EF-VM
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Lithium iontová V-Mount baterie pro trvalá světla, kamery a monitory s V Mount zámkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento typ baterie je ideální pro napájení hybridních LED světel, která jsou osazena V Mount paticí pro napájení z baterie. Baterii lze použít jako zdroj pro kamery, monitory a další filmovou techniku, která využívá stejné patice. 

Baterie je vybavena indikací stavu nabití, díky které budete mít vždy přehled o tom, jestli je potřeba jí dobít. Krom klasického V Mount zámku je osazena jedním USB-A výstupem, ze kterého lze souběžně napájet menší zařízení a D-Tap konektorem, díky kterému můžete napájet většinu kamer. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie pro trvalá světla
Typ baterie: V-Mount
Typ baterie:: Lithium-ion V Mount
Výdrž baterie: 220 Wh
Výstupní napětí: 14.4 V DC 15 Ah | max. 240 W USB-A: 5 V DC max. 2.4 A
USB-A vstup: Ano
Indikace stavu baterie: Ano
Kompatibilita: Se zařízeními s V-Mount paticí
Rozměry: 14.5 x 9.6 x 6.4 cm
Hmotnost: 1,16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz