Bezdrátová časová spoušť Nikon, Pixel King, konektor DC0

Kód: PRI-SP-TW283-DC0
1 180 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Bezdrátová (2,4GHz) časová spoušť s konektorem typu DC0 pro fotoaparáty NIKON, FUJIFILM a KODAK - všech verzí s tímto konektorem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová časová spoušť TW-283 s výměnným propojovacím kabelem s koncovkou DC0 je vhodná pro zrcadlovky, bezzrcadlovky i kompakty Canon, Pentax, Samsung, Contax a všechny další fotoaparáty, které mají spoušť s vstupem typu DC0 - typ Nikon. Kompatibilita je daná typem konektoru propojovacího kabelu, samotná spoušť je univerzální pro všechny fotoaparáty. Kabelem se propojuje pouze přijímač a fotoaparát, komunikace mezi spouští a přijímačem je bezdrátová (2,4GHz). Přijímač lze pro lepší stabilitu upevnit do hotshoe fotoaparátu (není nutné). Pokud by bylo potřeba, je možné přijímač úplně vyřadit a používat spoušť i drátově pomocí přiloženého kabelu.

Spoušť má dvoupolohové tlačítko, které funguje stejným způsobem jako spoušť fotoaparátu.

Digitální displej s oranžovým podsvícením umožňuje přehledné ovládání všech funkcí, mezi které patří jednoduché pořízení snímku, sériové snímání, dlouhé expozice v režimu "BULB", samospoušť s časovačem (1-59s) a možností volby počtu snímků (1-99 nebo nekonečno).

V pokročilém režimu lze kombinovat prodlevy mezi snímky, délku expozice, interval a celkový počet snímků. Možnosti drátové spouště ocení každý, ať už se jedná o běžné focení nebo profesionální astro fotografie, focení krajin či timelapse.

Spoušť nejen dokáže zastoupit funkce, které jsou normálně dostupné pouze u dražších fotoaparátů, ale zároveň je nenahraditelným pomocníkem při focení delších, kombinovaných expozic či uměleckých fotografií ze stativu, které by "z ruky" nebylo možné pořídit.

Bezdrátová spoušť je vhodná pro ty, kteří nechtějí nebo nemůžou při focení stát blízko fotoaparátu. Díky dosahu až 80m a dlouhé výdrži i na běžné alkalické baterie jsou možnosti focení s bezdrátovou spouští prakticky neomezené.

 

Vybrané podporované fotoaparáty:

NIKON: D850, D800, D810, D700, D500, D200, D300, D2, D1, D4, D5, N90S, F5, F6, F100, F90, F90X, D3S a další

FUJIFILM: S5 PRO, S3 PRO

KODAK: DCS-14N

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Časová spoušť
Záruka: 2 roky
Typ spouště: Bezdrátová 2,4Ghz/ Drátová
Typ konektoru pro fotoaparát: DC0
Typ konektoru pro spoušť: 3,5mm jack
Napájení: AAA baterie (2x2ks)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: