Difuzní odrazný panel s kovovou konstrukcí - 100x150cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE100-150
2 700 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní difuzní/odrazný panel se skládací hliníkovou konstrukcí, vhodný jako reflektor/difuzor pro film i fotografii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzní odrazná plocha 3 v 1 je univerzální odraznou sadou, která se skládá z pevné a zároveň lehké skládací konstrukce, dodávané s jednou reflexní a jednou transparentní plochou. Na konstrukci lze velmi snadno a rychle navléknout fotografické plátno ve třech variantách: stříbrné, zlaté a difuzní (transparentní).

Odrazná plocha je dobrou variantou i pro cestování, protože složenou konstrukci můžete snadno přenášet v přepravní brašně, která je součástí balení. Rozměry konstrukce jsou ve složeném stavu zhruba 15x15x100 cm. Fotografické plátno se napíná pomocí pružných gumových poutek.  Plochu lze libovolně použít v interiéru, exteriéru i v kombinaci s externími a studiovými blesky.

 

Využití ploch odrazné desky 3v1:

• Bílá difuzní plocha: Jedná se o velmi kvalitní, částečně průsvitné, bílé plátno bez výraznější struktury, které je ideální pro difuzi procházejícího světla bez změny jeho barevné teploty. Světlo procházející touto plochou bude mít podobnou charakteristiku jako světlo z fotografických softboxů - dojde ke změkčení stínů.

• Duální odrazná plocha: Jedná se o standardní odraznou plochu, která má rozdílně barevné strany a je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

- Stříbrná strana -
  Tato odrazná plocha nemění barevnou teplotu zdroje světla a lze ji použít i v kombinaci s externími a studiovými blesky.
- Zlatá strana - Zlatá varianta odrazné plochy, která mění barevnou teplotu zdroje světla a je vhodná například při focení portrétu pro tzv. "dobarvení" pleti osoby při zamračené obloze. Odrazem světla z této plochy se posouvá jeho barevná teplota směrem k 3000 K (žlutá barva světla) a lze tak simulovat barevnou teplotu světla ze slunce.

Rozměr rámu: 100x150 cm

Barevné varianty plátna: Zlatá, stříbrná, difuzní (transparentní)

Obsah balení:

• 1x dvoubarevná odrazná plocha (zlato-stříbrná)
• 1x difuzní / transparentní plocha
• 1x hliníkový rychlo-rozkládací rám
• 1x černá přepravní brašna

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrazné desky a držáky
Rozměr rámu: 100x150 cm
Rozměr plochy: 90x140 cm
Varianty použití plochy: Zlatá, stříbrná, difuzní (transparentní)
Obsah balení: Skládací hliníková konstrukce, 1x duální odrazné plátno, 1x difuzní plátno, přepravní brašna
Průměr tyče: 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: