Difuzní odrazný panel s kovovou konstrukcí - 140x200cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE140-200
3 400 Kč 2 810 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Velký a vysoce kvalitní difuzní/odrazný panel se skládací hliníkovou konstrukcí, vhodný jako reflektor/difuzor pro film i fotografii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzní odrazná plocha 3 v 1 je univerzální odraznou sadou, která se skládá z pevné a zároveň lehké skládací konstrukce, dodávané s jednou reflexní a jednou transparentní plochou. Na konstrukci lze velmi snadno a rychle navléknout fotografické plátno ve třech variantách: stříbrné, zlaté a difuzní (transparentní).

Odrazná plocha je dobrou variantou i pro cestování, protože složenou konstrukci můžete snadno přenášet v přepravní brašně, která je součástí balení. Rozměry konstrukce jsou ve složeném stavu zhruba 15x15x140 cm. Fotografické plátno se napíná pomocí pružných gumových poutek a lze pro lepší vypnutí přivázat přiloženými tkalouny.  Plochu lze libovolně použít v interiéru, exteriéru i v kombinaci s externími a studiovými blesky.

 V sadě je i madlo s odnímatelným trnem, které se připevňuje pomocí dvou adaptérů do libovolné výšky přímo na konstrukci. Trn lze použít pro uchycení do stativu nebo gripu.

Využití ploch odrazné desky 3v1:

Bílá difuzní plocha: Jedná se o velmi kvalitní, částečně průsvitné, bílé plátno bez výraznější struktury, které je ideální pro difuzi procházejícího světla bez změny jeho barevné teploty. Světlo procházející touto plochou bude mít podobnou charakteristiku jako světlo z fotografických softboxů - dojde ke změkčení stínů

Duální odrazná plocha: Jedná se o standardní odraznou plochu, která má rozdílně barevné strany a je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

  • Stříbrná strana -  Tato odrazná plocha nemění barevnou teplotu zdroje světla a lze ji použít i v kombinaci s externími a studiovými blesky.
  • Bílá strana - Tato odrazná plocha nemění barevnou teplotu zdroje světla a lze ji použít i v kombinaci s externími a studiovými blesky. Oproti stříbrné ploše podává měkčí světlo a neoslňuje nasvíceného člověka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrazné desky a držáky
Rozměr rámu: 140 x 200 cm
Rozměr plochy: 130 x 190 cm
Varianty použití plochy: Bílá, stříbrná, difuzní (transparentní)
Složený stav (v obalu): 15x 15 x 140 cm
Obsah balení: Skládací hliníková konstrukce, 1x duální odrazné plátno, 1x difuzní plátno, madlo, 2x adaptér pro madlo, upevňovací trn, přepravní brašna
Průměr tyče: 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: