Odrazný panel 90x180cm zlato stříbrný, rychlorozkládací

Kód: ODR-ZS-90-180
1 490 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021
Odrazná deska - rychle rozkládací odrazný panel 90x180 cm s vysoce odrazivým plátnem je nadstavba klasické odrazné desky. Součástí panelu je otočná hlava pro uchycení na stativ a přesné nasměrování. Díky kvalitnímu odraznému plátnu je efekt silnější než u standardní odrazné desky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrazný panel 90x180 cm - zlato stříbrný, rychlerozkládací

Odrazné desky patří mezi základní vybavení každého fotografa a filmaře. Využití najde jak v exteriéru, při práci s přirozeným světlem, tak v ateliéru, kde slouží na dosvícení stínů. Odrazný panel se skládá ze zlato stříbrné vysoce odrazivé látky, vypínacích prutů a kloubové otočné hlavy pro uchycení na jakýkoli stativ. Díky tomu je složení i rozložení otázkou několika málo vteřin. Celý panel je zabalený v přepravním vaku, je chráněný proti poničení a vejde se do kažné, středně veliké tašky. 


Oproti klasickým odrazným deskám je tento panel lehčí a díky kloubové hlavě jej můžete natáčet do všech úhlů a poloh. Díky tomu jej nasmerujete přesně tak, jak v danou chvíli potřebujete. Plátno má větší odrazivost, v exteriéru může být deska dál od foceného objektu, v ateliéru lépe supluje další světlo. 

Velikost panelu je ideální pro dosvícení portrétů, celých postav, poloportrétů, "odpíchnutí" fotografovaného objektu od pozadí, nebo pro dosvícení produktové fotografie. 


Využití ploch panelu: 

Stříbrná plocha - přisvětlování určeno pro odrážení fotografických blesků o teplotách 5500-6500K (v závislosti na barevné teplotě zdroje světla) tato plocha nemění barevnou teplotu zdroje

Zlatá plocha - přisvětlování s dobarvením, tato plocha je určená pro teplé dobarvení objektu, například při zamračené obloze. Odrazem světla se posouvá jeho barevná teplota směrem k 3000K.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrazné desky a držáky
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 90x180cm
Barevné plochy: Zlatá, stříbrná
Rychlorozkládací: Ano
Uchycení na stativ: Ano
Kloubová hlava: Ano
Otočná hlava: Ano
Obsah balení: Kloubová otočná hlava, vypínací pruty, 1x oboustranné zlatostříbrné plátno, přepravní vak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: