Studiový blesk Jinbei ECL-V-300Pro

Kód: BLE-ECL-V-300PRO
Výprodej
Značka: Jinbei
4 190 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

300Ws blesk s GN 60 je oblíbenou volbou pro začínající fotografy a menší studia, kterým nabídne snadnou obsluhu a dostatečný výkon. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ECL-V 300 Ws PRO

Světla z této řady jsou brány jako nadstavba modelů ECD-V, oproti kterým nabízejí přehlednější displej a systém rychlého hoření výbojky. Ocení je tak především profesionální fotografové, kterým nabízejí skělý poměr cena / výkon. Tento model disponuje výkonem 3OO Ws - GN 60.

 

Ostře a rychle!

Doba hoření výbojky - parametr, který udává průběh samotného záblesku a díky tomu "zostřuje" fotografii. Čím kratší tato doba je, tím více eliminuje pohyb produktu nebo fotoaparátu a jemné niance tzv. "zmrazí". Kvalitní blesky se pohybují od časů 1/ 800 výše (t=0,5). Blesky z řady ECL dosahují času 1/3200. Díky této vychytávce jsou ideální pro všechny, kdo potřebuje právě malé pohyby eliminovat. K profesionální práce blesk předurčuje i krátké doba znovu nabití od 0,1 do 0,9 s. Ta se postará o to, že vaše blesky budou pořát připravené k práci a vy zachytíte každý detail. 

Snadné ovládání

Blesky této řady jsou vybaveny vestavěným přijímačem pro odpalovače TRS-V. Odpadá tak nustnost dokupování přijímačů. Na zadním panelu i tak najdete 3,5mm jack, do kterého můžete připojit libovolný přijímač pracující na stejném principu. Pro synchronizaci s ostatními blesky slouží i IR dioda, která zaznamenává záblesky okolních světel, na jejichž základě ochází k odpálení i tohoto blesku. To oceníte i ve chvíli, kdy světlo dokupujete k již stávající sestavě.

Volba příslušenství je jen na vás

Blesk je standardně vybaven bajonetem Bowens a lze jej tak použít s jakýmkoli příslušenstvím. Hlava blesku je zesílená, díky tomu můžete blesk používat i s těžším příslušenstvím jako jsou velké reflektory. V držáku blesku je integrovaný držák pro fotografické deštníky. Meze modifikátorům se nekladou! 

 

 

Hlavní výhody:

 • Výkon GN 60
 • Rychlé hoření výbojky 1/3500s pro perfektní zmrazení fotografie
 • Plnohodnotný LCD displej, který zobrazuje veškeré nastavené hodnoty
 • Hliníkové tělo odolné proti nárazům a oděrkám
 • Kovový držák, který světlo pevně drží na jakémkoli studiovém stativu
 • Systém chlazení bránící přehřívání blesku
 • Rychlé dobíjení
 • Bajonet Bowens
 • Vestavěný přijímač pro odpalovače TRS-V

 

Náš tip:

 • K blesku ECD-V doporučujeme odpalovače TRS-V, které zajistí nejen bezproblémovou synchronizaci s Vašim fotoaparátem, ale také možnost ovládat sílu záblesku a pilotní žárovku až na vzdálenost 80 metrů.
 • Blesk bude fungovat i se všemi ostatními odpalovači, které lze připojit pomocí 3,5 mm konektoru (jacku), například AC-04, ovšem pouze jako odpalovač - bez možnosti měnit intenzitu a výkon světla.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Studiové blesky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Směrné číslo: 60 GN
Výkon: 300 Ws
Barevná teplota: 5500K
Pilotní žárovka: 250 W
Regulace výkonu záblesku: 1.0 - 6.0 (po desetinách)
Doba nabíjení: 0,3 - 0,9 s
Doba hoření výbojky (t=0,5): 1/3500 s - blesk podporuje rychlé hoření výbojky pro perfektní zmrazení fotografie
Nejkratší synchronizační čas: 1/160 s
Regulace výkonu pilotní žárovky: Souběžně / individuálně / vypnutá
Vyměnitelná výbojka/žárovka: Ano/Ano
Odpalování: Externím odpalovačem TRS a vestavěným přijímačem, externím odpalovačem s 3,5 mm jackem, nastavitelnou IR fotodiodou
Zvuková signalizace: Volitelná
Testovací záblesk: Ano
Indikace nabití: LED diodou / zvuková
Uchycení: Na všechny studiové stativy a držáky s 5/8" čepem
Možnost náklonu hlavy: Ano
Patice pro příslušenství: Bowens
Integrovaný držák deštníku: Ano
Bateriové napájení: Ne
Rozměry: 376 x 132 x 200 mm
Hmotnost: 2,6 kg
Obsah balení: Blesk, napájecí kabel, pilotní žárovka, výbojka, krytka výbojky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobcůfotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz