Jinbei EF II polstrovaný přepravní kufr, 40x24,5x 19 cm

Kód: TAS-EF-II
750 Kč 620 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Polstrovaný přepravní kufřík Jinbei EF II o vnějších rozměrech 40 x 24,5 x 19 cm skvěle ochrání vaší techniku na cestách. Vnitřní prostor je možné rozdělit odnímatelnými přepážkami a pro pohodlné přenášení je po obvodu všitá široká rukojeť a kufr je vybaven i odepínatelným ramenním popruhem. Na spodní straně víka je všitá síťka se zapínáním na zip pro drobnější věci, na horní straně víka pak najdete stahovatelné popruhy pro připevnění fotografického stativu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý polstrovaný přepravní kufřík od Jinbei s označením EF II je skvělým doplňkem pro transport vašich světel další drobné techniky. Variabilní vnitřní prostor, organizér všitý do víka a popruhy pro přenášení i upevnění další techniky z něj dělají multifunkční malý kufr na různorodé vybavení.

Variabilní vnitřní prostor 

Vnitřek kufru EF II můžete snadno rozdělit dvěma polstrovanými přepážkami, které se uchycují na suchý zip. Při přenášení menších věcí, které od sebe potřebujete oddělit, stačí přepážky posunout tak, jak potřebujete a technika bude ochráněna proti nárazům o sebe. 

Na víku kufru Jinbei EF II je všitý síťovaný organizér se zapínáním na zip, do kterého se vejdou drobnější věci jako odpalovače, synchro kabely, apod. 

Snadné přenášení

Kufr je vybaven odnímatelným ramenním popruhem i všitými širokými rukojeťmi, které jsou po celém jeho obvodu. Díky nim můžete přenášet i těžší věci beze strachu z párání popruhů. Na horní straně víka pak najdete další stahovatelné popruhy které využijete například pro připoutání fotografického stativu

Dostatek prostoru pro 1 - 2 světla

S vnitřními prostory 35 x 21 x 17 cm kufřík snadno pojme běžný studiový nebo bateriový blesk a to včetně kabeláže nebo baterky. V případě menších LED světel a externích blesků počítejte se dvěma světly. Kufr využijete i na uskladnění nebo transport fotoaparátu a další techniky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné kufry
Vnitřní rozměry: 35 x 21 x 17 cm
Vnější rozměry: 40x24,5x 19 cm
Hmotnost: 1,03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz