Kapesní trvalé LED mini světlo Yongnuo YN365, 2500-8500K, RGB

Kód: SVE-YN-365-RGB
3 590 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Kapesní Bateriové LED mini trvalé světlo Yongnuo YN 365 s RGB je ideální volbou na cesty. Světlo v sobě kombinuje odolnost hliníkového těla, skladnost a vysoký světelný výkon s plynulou regulací a možností změny teploty. Světlo má přednastavené efekty a barevný rozsah plného RGB spektra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvalé LED mini světlo Yongnuo YN365 RGB

Yongnuo YN365 je ideální variantou LED světla na cesty. Kompaktní rozměry 147x77x15mm a odolné hliníkové tělo vám dovolí mít světlo stále u sebe společně s další technikou. Světlo je napájeno z vestavěné Li-pol baterie, kterou snadno nabijete přes USB-C port a to jak ze sítě, tak z powerbanky nebo autozapalovače. 


Výkon světla a ovládání

120 čipů s výkonem 12W zajistí dostatečný výkon 1 544 luxů /m2. Intenzita světla je plynule nastavitelná po procentech od 1 do 100 %. Plynule lze měnit i barevnou teplotu v rozmězí 2500 - 8500 K. Světlo je vybaveno plným spektrem RGB - HSI 0 - 1530, díky tomu je možné nastavit barvu světla v 16 mil. kombinacích. Yongnuo 365 má přednastaveno 10 světelných efektů.

Čipy mají vysoký index podání barev CRI Ra>95 / TLCI>97. Díky tomu jsou nasvícené předměty v reálných barvách. Světlo umožňuje natáčet i slow motion videí s velmi vysokými snímkovacími frekvencemi bez blikání. 

Na zadní straně je umístěn přehledný podsvícený barevný displej, který zobrazuje veškeré potřebné hodnoty - teplotu, nastavený výkon v procentech, stav baterie a dobu svícení na dané nastavení výkonu. K ovládání slouží 4 samostatná tlačítka pro zapnutí a vypnutí světla, přepínání mezi výkonem a teplotou a + / - pro změnu hodnoty. Ovládání je tak velice rychlé a intuitivní. 

Napájení a nabíjení

Světlo má ve svém těle vestavěnou Li-pol baterii s kapacitou 3 300mAh. Ta světlo udrží v chodu 3 hodiny na plný výkon. Doba svícení se prodlužuje úměrně s nastavením nižší intenzity. Při fotografování macro fotografií, přisvícení portrétů nebo videa vám světlo nabídne několikahodinový provoz na jedno nabití. Nabíjení probíhá přes USB-C port, stejně jako u mobilního telefonu, a je tak možné jej nabít ze sítě, powerbanky nebo autozapalovače. 


Konstrukce a uchycení

Tělo světla je hliníkové, čipy jsou chráněny plastovou difuzní vrstvou. Světlo tak vydrží i hrubší zacházení a přenášení v batohu s další technikou. Dodáváno je včetně ochranného pouzdra. V těle světla jsou dva 1/4'' závity pro uchycení na stativový šroub. Součástí balení jsou i dvě hlavy pro uchycení do hot-shoe patice. Světlo lze uchytit na výšku i šířku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plochá LED světla
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Vestavěná baterie
Rozměry: 147 x 77 x 15 mm
Počet diod: 150 - 40 teplé světlo, 40 studené, 70 RGB
Světelný tok: 1544lx/0,5m
Barevná teplota: 2500-8500K + RGB
Výkon: 12W
CRI: Ra >95
TLCI: >96
Vyzařovací úhel: 120°
Nastavení síly: 1-100%
Napájení: Vestavěná Li-pol baterie - 3.85V 3300mAh (15.48Wh)
Doba svícení: 3h na plný výkon
Nabíjení: UCB-C port
Uchycení: 2x 1/4'' závit / hlava do hot-shoe patice
Hmotnost: 263g
Obsah balení: Světlo, baterie (vestavěná), usb-c kabel, ochranné pouzdro, dvě hlavy pro uchycení na hot-shoe

Recenze Yongnuo YN365

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.