Hybridní bi-color LED trvalé světlo YONGNUO YN600 - AIR, 3200 - 5500 K

Kód: SVE-YN-600-AIR-BI
3 190 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Trvalé LED světlo YONGNUO YN-600 AIR s proměnnou barevnou teplotou 3200 - 5500 K s plynulou regulací. Super lehké LED světlo, vhodné pro foto i video. Váha 1084g, tloušťka jen 55mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hybridní bi-color LED trvalé světlo Yongnuo YN 600 AIr, 3200 - 5500K + adaptér

LED trvalé světlo společnosti YONGNUO s 192 led-diodami a světelným výkonem až 4000 LM, který lze plynule regulovat. Idea tohoto AIR modelu byla maximální kompaktnost a přenositelnost, což znamenalo odebrání klapek, ventilátoru, použití super velkých diod a odebrání klapek pro směrování světla. Výsledkem je velmi praktické, lehké a zároveň a výkonné světlo. Výhodou tohoto světla je i stálost vyzařovaného světla, díky čemuž se nemění barevná teplota, což oceníte jak při natáčení, tak focení s více světly najednou. Tento model disponuje proměnno barevnou teplotou v rozmězí 3200 - 5500 K, kterou lze plynule regulovat. Díky použití dvou typů diod je světlo při nastavení na 5 500 K o polovinu slabší, než klasická verze bez regulace.

Světlo je vhodné pro video i fotografii. Světlo je dodáváno včetně napájecího adaptéru! Světlo nemá aktivní chlazení, díky čemuž je naprosto bezhlučné. Díky systému LED diod nedochází k přehřívání. Výhodou LED světla je stálost vyzařovaného světla bez změn barevné teploty, což oceníte u natáčení i klasického focení. LED technologie nahrazuje klasická trubicová a žárovková světla, oproti kterým je efektivnější, odolnější a trvanlivější.

Díky nové použité technologii je světlo menší a lehčí, což zajišťuje bezproblémové přenášení a snadnou manipulaci, především v terénu. Tomu napomáhá i možnost napájení pomocí SONY NP-F akumulátorů - nejsou součástí balení. Světlo lze při externím použití napájet standardním adaptérem z elektrické sítě. Světlo je možné připevnit na stativ prostřednictvím standardizovaného závitu v jeho těle nebo je možné jej držet v ruce díky ergonomické rukojeti, kterou lze využít i jako uchycení na spigot stativu bez závitu.


Hlavní výhody:

  • tenké, kompaktní trvalé světlo s integrovaným difuzérem
  • Odolnější a efektivnější oproti klasickým světlům
  • Barevná stálost vyzařovaného světla
  • Napájení prostřednictvím SONY baterie nebo síťovým adaptérem
  • Vysoká životnost LED panelu až 50 000 hodin
  • Nízká spotřeba energie
  • Absence ventilátoru (světlo je bezhlučné)

 

Pozor: Baterie není možné v zařízení nabíjet a je nutné použít externí nabíječku. Baterie nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plochá LED světla
Barevná teplota: Bi-color
Napájení: Hybridní
Počet diod: 192
Světelný tok: 4 000 LM
Barevná teplota: 3 200 - 5 500 K
Napájení: Baterie Sony NP-F / síťový adaptér 8V 5A
Uchycení: Držák do ruky a na stativ, na spigot se závitem 1/4"
Dálkové ovládání: Ne
Vertikální úhel natočení: 110°
Hmotnost: 1084 g
Rozměr: 335 x 255 x 55mm
Obsah balení: Světlo, držák pro uchycení do ruky a na stativ, síťový adaptér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.