Napájecí adaptér 8V 5A pro LED světla Yongnuo s univerzálním konektorem

Kód: BAT-YN-8V-5A
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Speciální zdroj 8V 5A s univerzálním konektorem pro napájení většiny LED světel značky Yongnuo z elektrické sítě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento napájecí adaptér je vhodný pro napájení LED světel Yongnuo, která vyžadují napájení 8V 5A a jsou vybaveny univerzálním napájecím konektorem.

Mezi vybrané kompatibilní modely patří světla řad: YN160 (III), YN300 (III, IV, Air), YN600 (II, Air), YN360 (III) ve většině dostupných provedeních (5500K, Bi-Color, RGB apod.). Adaptér lze použít i s dalšími zařízeními s tímto konektorem a shodnými parametry napájení.

Pozor: Světlo musí mít univerzální napájecí konektor, aby bylo možné adaptér připojit. Zda je Vaše zařízení kompatibilní zjistíte kontrolou údajů o zdroji přímo u napájecího konektoru světla (hledejte údaj typu: Input 8V 5A), případně jeho v manuálu. Pokud k Vašem zařízení připojíte slabší zdroj, než je vyžadováno, nemusí světlo fungovat správně nebo zahlásí chybový kód. Použití adaptéru s jinými než kompatibilními zařízeními může tato zařízení poškodit. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí zdroje a napájení
? Napájení: 100 - 240V 50/60Hz
? Kompatibilní modely: YN160 (III), YN300 (III, IV, Air), YN600 (II, Air), YN360 (III) a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.