Objektiv Yongnuo 100mm f/2 Canon EF

Kód: OBJ-YN100-F2
7 690 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Kvalitní portrétní objektiv 100mm pro Full-frame Canon EF objektiv se světelností f/2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělý portrétní objektiv YN100mm pro Canon je středně dlouhý teleobjektiv od léty ověřeného výrobce Yongnuo. Vyniká hlavně svou vysokou světelností a kvalitním zpracováním při zachování rozumné ceny. Špičkové zpracování čoček s několika speciálními ochrannými vrstvami na skleněných prvcích, zasazených v lehkém, ale bytelném plastovém těle objektivu se zlatem pokovenými kontakty pro přenos signálů dělají z tohoto objektivu kvalitní a přitom cenově dostupnou alternativu k originálním objektivům typu Canon. Bytelný kovový bajonet zajistí objektivu dlouhou životnost a kvalitní spojení objektivu s fotoaparátem i při častém sundavání.

ohniskem 100mm a světelností F2.0 je objektiv ideální pro efektní potlačení pozadí za fotografovaným objektem (bokeh).

Objektiv je kompatibilní se všemi fotoaparáty Canon EOS (FULL-Frame i APS-C).

Při použití na tělech APS-C se skutečná ohnisková vzdálenost prodlouží dle konkrétního crop faktoru (x1,6).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro Canon
Model: YN100mm
Typ objektivu: FULL-Frame formát
Ohnisková vzdálenost: 100mm
Světelnost: f/2 - f22
Bajonet: Canon EF mount
Ostření: Automatické i manuální
Ostřící motor: Ano
Konstrukce: 6 skupin, 8 skel
Minimální zaostřovací vzdálenost: 0.9m
Maximální zvětšení/plocha: 0.14x
Průměr filtru: Ø58mm
Rozměry: Ø76mm x 83mm
Hmotnost: 390g
Obsah balení: Objektiv včetně krytek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.