Přepravní kufr na foto vybavení EF, 39x37x22cm

Kód: TAS-EF
1 390 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Menší přepravní kufr s pevnými stěnami a upravitelnými polstrovanými příčkami pojme 1 až 2 světla a drobné příslušenství. Kufr lze použít i na jinou techniku, vnitřek je plně přizpůsobitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní kufr na foto vybavení EF

Kufr modelové řady "EF" je perfektním pomocníkem při transportu a uskladnění světel a menší techniky. Pevné vyztužené stěny perfektně ochrání techniku uvnitř. Vnitřek kufru lze upravit podle vašich potřeb a techniky. Jednotlivé příčky jsou polstrované a snadno je přendáte díky suchým zipům. Převážená technika je tak pevně uchycena a nehrozí její poškození a odření. T

Kufr je zvenku vybaven popruhy na přenášení v ruce a dlouhým popruhem na nošení přes rameno. Ten lze od kufru odepnout. Na horní straně víka najdete utahovací pásky na uchycení stativu. 

Vnitřní rozměry kufru: 39 x 27 x 22 cm
Vnější rozměry kufru: 43 x 32 x 23 cm

Pro lepší představu o rozměrech brašny se do ní bez problémů vejdou dva 600Ws blesky včetně reflektoru.

jinbeibag_hd610proHD200pro_res

Ilustrační fotografie vybavení v tašce: 1x bateriový blesk HD 610 pro a 2x HD 200 pro i s příslušenstvím.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné kufry
Vnitřní rozměry: 39 x 27 x 22 cm
Vnější rozměry: 43 x 32 x 23 cm
Hmotnost: 1,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz