Stripbox KS 23x91 cm deštníkový s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-KS-23-91
2 190 Kč 1 810 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Stripbox s rychle rozkládací deštníkovou konstrukcí navržený pro mobilní ateliéry. Úzký strip softbox je specifický svým pruhovým podáním světla. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami a voštinou. Stripbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stripbox KS 23x91 cm - rychlorozkládací s voštinou

Řada KS nabízí hlubší softboxy s deštníkovou konstrukcí, dvěma bílými difuzními plátny a voštinou. Hlavní difuzní plátno je uchyceno uvnitř softboxu a vnitřní okraj softboxu má suchý zip pro odnímatelnou vnitřní voštinu. Softboxy KS jsou vhodné pro použití s bleskem, ale nehodí se kvůli konstrukci pro trvalá LED světla.

Strip softbox KS je speciálně navržený pro mobilní studia a fotografy, kteří s technikou cestují. Jeho rychlorozkládací konstrukce zajišťuje snadné rozložení a složení během několika málo vteřin a to i s nasazenými difuzními plátny. Konstrukce je navržená tak, aby zůstala pevná a lehká. 4 hliníkové pruty a BOwens adaptér zajišťují perfektní vypnutí softboxu a kompatibilitu se zábleskovými i trvalými světly, stejně jako u klasických stripboxů. 

Konstrukce stripboxu je oproti klasické verzi hlubší a světlo je tak více soustředěné a silnější. To je výhodou nejen při svícení detailů, ale i při použití softboxu mimo ateliér a v místech, kde je hodně okolního světla.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě vnitřní plátna jsou odnímatelná. Díky tomu je možné měnit měkkost světla. Softbox je také vybaven odnímatelnou voštinou, která světlo ještě více změkčuje a usměrňuje před sebe. Plátna jsou oproti klasickým stripboxům odlehčená a přidávají stripboxu na mobilitě. Vlastnosti materiálu zůstaly stejné.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a stripbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a stripbox tak lze umístit do jakékoli polohy.

K softboxu je možné přikoupit adaptér pro systémy ElinchromProfoto a  Broncolor BIG a SMALL. Tímto adaptérem je možné nahradit standardní Bowens, a softbox použít i na jednom z těchto systémů. 


Využití

Stripboxy se používají na zadní světla k nasvícení siluet, kontur postavy, nasvícení vlasů nebo pozadí i na přední pro zvýraznění detailů, nebo světelné efekty. Díky tomu jsou často používané pro fotografování portrétů, glamour a akt fotografie. Stripboxy jsou ideální i pro produktovou fotografii na fotografování lahví, sklenic, nebo lesklých produktů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stripbox
Rozměr plátna: 23x91cm
Hloubka: 49cm včetně adaptéru
Délka ve složeném stavu: 70cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ano, odnímatelná (Rozměr ok: 4x4x4cm)
Kostrukce: Rychlorozkládací
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 0,9 kg
Součást balení: Stripbox, 2 difuzní plátna, voština, adaptér Bowens, přepravní taška

Skládání softboxu. Rozdíl mezi pevným LF a rychle rozkládacím KS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: