Stripbox LF 23x91 cm, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-LF-23-92
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Stripbox navržený pro mobilní ateliéry. Úzký strip softbox je specifický svým pruhovým podáním světla. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami, vnější plocha je převlečná. Stripbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stripbox LF 23x91 cm s převlečným plátnem

Strip softbox LF 23x91 je nejmenší varianta stripboxu. Pevná konstrukce se 4 hliníkovými pruty a Bowens adaptérem zajišťují perfektní vypnutí softboxu a kompatibilitu se zábleskovými i trvalými světly. Softbox bez voštiny je ideální na produktovou fotografii a tam, kde by mřížka voštiny vytvořila nepřirozený odraz světla ve foceném objektu.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě difuzní plátna jsou odnímatelná a díky tomu je možné měnit měkkost světla. Vnější plátno je převlečné a uchycuje se pomocí suchých zipů na vnější straně stripboxu, tudíž nehrozí žádný nežádoucí únik světla okolo difuzního plátna. 


Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a stripbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a stripbox tak lze umístit do jakékoli polohy.


Využití

Stripboxy se používají na zadní světla k nasvícení siluet, kontur postavy, nasvícení vlasů nebo pozadí i na přední pro zvýraznění detailů, nebo světelné efekty. Díky tomu jsou často používané pro fotografování portrétů, glamour a akt fotografie. Stripboxy jsou ideální i pro produktovou fotografii na fotografování lahví, sklenic, nebo lesklých produktů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stripbox
Rozměr plátna: 23x91cm
Hloubka: 38cm včetně adaptéru
Vnitřní difuzní plátno: Ano, převlečné, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ne (nelze použít)
Kostrukce: Pevná, 4 pruty
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 1 kg
Součást balení: Stripbox, 2 difuzní plátna, adaptér Bowens, přepravní taška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: