Jinbei EF-RC dálkové ovládání pro světla z řady EF

Kód: SVE-EF-RC
Akce
Značka: Jinbei
490 Kč –40 %
13358 dalkove ovladani pro svetla ef
490 Kč –40 % 290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Dálkové ovládání pro světla Jinbei EF. Ovládání plně nahrazuje ovládání na světle s dosahem až 100 metrů. Díky ovladači je možné světla řadit do skupin a ovládat souběžně nebo odděleně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkové ovládání pro LED světla z řady EF je rozšířením, které vám umožní ovládat světla na vzdálenost až 100 metrů. Ovladač disponuje 9 skupinami a dává vám tak naprostou svobodu v řízení jednotlivých světel. Při použití více světel tak lze každý ovládat samostatně (při nastavení jiné skupiny pro každé světlo), nebo společně (při nastavení stejné skupiny všem světlům). Dosah 100 metrů zajistí, že světla budete mít pod kontrolou opravdu v každé situaci. Veškeré informace a nastavení jsou zobrazené na přehledném podsvíceném displeji.

 

Co vše mohu na světle ovládat? 

Primární funkcí je ovládání výkonu světel. To lze od 1 do 100 % po jednotkách. Nastavení síly světla je tak přesné. U světel s proměnlivou teplotou lze na ovladači měnit teplotu světla v rozmezí od 2700 do 8000K. Světla je pomocí ovladače možné uspat a znovu probudit. Můžete je tak v průběhu natáčení kdykoliv zhasnout a na dálku znovu rozsvítit se zachováním nastavení. 


Kompatibilita

Ovládání je kompatibilní se všemi světly z řady EF které jsou vybavené displejem a lze tak na nich nastavit kanál a skupinu.

  • EF-12
  • EF-50
  • EF-60 II
  • EF-150
  • EF-150D
  • EF-160 BI
  • EF-200
  • EF-400
  • a další

Doplňkové parametry

Kategorie: LED s bajonetem
Dosah ovladače: 100m
Frekvence: 2,4GHz
Ovládání výkonu světla: Ano, 1-100% (po procentu)
Ovládání teploty světla: Ano, 2700-8000K (u světel s proměnlivou teplotou)
Počet kanálů: 15
Počet skupin: 9
Indikace nabití baterií: Ano
Napájení: 2x AAA baterie 1,5V
5
0x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 22.11.2020
+ funguje spolehlivě
- trošičku neobvyklé ovládání, kdy tlačítkem 0/I se zapne/vypne dálkový ovladač jako takový, vlastní světlo se zapíná /vypíná tlačítkem SET (ale člověk si na to zvykne)
- na displeji ovladače je zobrazena (a dokonce se mění) indikace barevné teploty světla, přestože použitý ovládaný reflektor schopností změny barevné teploty nedisponuje (ale to je jen drobný detail)

3
Avatar autora | 26.10.2020
+ Dálkové ovládání

Ovládá výkon, ale neumí rychle zap/vyp. Nebo jsem na to nepřišel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz