Drátová časová spoušť Pixel King TC-252, konektor DC0 (Nikon)

Kód: PRI-SP-DRAT-TC252-DC0
750 Kč 620 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Drátová časová spoušť s propojovacím kabelem typu DC0 + 2,5mm jack pro fotoaparáty NIKON, FUJIFILM a KODAK - všechny další fotoaparáty s tímto konektorem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátová časová spoušť TC-252 s výměnným propojovacím kabelem s koncovkou DC0 je vhodná pro zrcadlovky s tímto konektorem. Kompatibilita je daná typem konektoru propojovacího kabelu, samotná spoušť je univerzální pro všechny fotoaparáty. Spoušť má dvoupolohové tlačítko, které funguje stejným způsobem jako spoušť fotoaparátu.

Digitální displej se zeleným podsvícením umožňuje přehledné ovládání všech funkcí, mezi které patří jednoduché pořízení snímku, sériové snímání, dlouhé expozice v režimu "BULB", samospoušť s časovačem (1-59s) a možností volby počtu snímků (1-99 nebo nekonečno).

PIXEL_KING_spouste_seznam_funkci

V pokročilém režimu lze kombinovat prodlevy mezi snímky, délku expozice, interval a celkový počet snímků. Možnosti drátové spouště ocení každý, ať už se jedná o běžné focení nebo profesionální astro fotografie, focení krajin či timelapse.

Spoušť nejen dokáže zastoupit funkce, které jsou normálně dostupné pouze u dražších fotoaparátů, ale zároveň je nenahraditelným pomocníkem při focení delších, kombinovaných expozic či uměleckých fotografií ze stativu, které by "z ruky" nebylo možné pořídit.

Drátová spoušť je vhodná pro ty, kteří chtějí nebo můžou při focení stát blízko fotoaparátu a tam, kde scéna nevyžaduje bezdrátové řešení spouště.

 

12716-6 

Vybrané podporované fotoaparáty:

NIKON: D800, D810, D700, D500, D200, D300, D2, D1, D4, D5, N90S, F5, F6, F100, F90, F90X, D3S a další

FUJIFILM: S5 PRO, S3 PRO

KODAK: DCS-14N

+ další fotoaparáty s tímto konektorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Časová spoušť
Typ spouště: Drátová
Typ konektoru pro fotoaparát: DC0
Typ konektoru pro spoušť: 2,5mm jack
Napájení: AAA baterie (2ks)
Obsah balení: 1x spoušť, 1x propojovací kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: