Držák baterií pro LED světla EFD 60

Kód: SVE-LED-DRZAK-EFD-60
890 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Battery grip pro LED světla Jinbei EFD 60 M a EFD 60 BI se slotem pro dvě NP-F baterie, madlem pro úchop světla a stojánkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento držák s battery gripem je skvělým rozšířením pro LED světla z řady EFD 60. Získáte díky němu možnost napájet světlo ze dvou NP-F baterií, což využijete především na lokacích, kde není přístupná elektrická síť nebo v případech, kdy se se světlem potřebujete pohybovat. 

Tip: Pro napájení světla doporučujeme tyto NP-F baterie, které zajistí fungování 1,5 hodiny na každou z nich. 

Do gripu je implementované madlo pro úchop světla a výklopné nožičky, díky kterým pak slouží jako stojánek. Světlo tak lze pohodlně odložit během natáčení. 

Celý držák lze uchytit i na jakýkoliv studiový stativ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí napájení blesků
Vstupní napětí: 7.4 V / 6,600 mAh
Rozměry: 160 x 105 x 50 mm
Hmotnost: 279 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz