Držák a battery grip pro hybridní LED světla

Kód: SVE-LED-DRZAK-EFD-60
Akce
Značka: Jinbei
890 Kč –30 %
jinbei efd 60 drzak
890 Kč –30 % 623 Kč 515 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Battery grip pro LED trvalá světla Jinbei se slotem na 2 NP-F baterie, stojánkem a ergonomickým madlem pro úchop do ruky vám umožní se se světlem volně pohybovat na scéně, nezávisle na elektrické síti. Grip je vybaven stojánkem, otvorem pro nasazení na spigot stativu a indikací nabití obou baterií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto battery gripem se budete moct po scéně volně pohybovat i bez nutnosti mít světlo pevně připojené do elektrické sítě. Pevný a pohodlný úchop do ruky zajišťuje ergonomické madlo. Pro případy, kdy světlo potřebujete odložit, je grip vybaven stojánkem. Díky vlastnímu otvoru pro nasazení na studiový stativ jej jednoduše a pevně uchytíte i na něj. 

ef_120_7

Grip je vybaven dvěma sloty na NP-F baterie a indikací nabití obou baterií. Máte tak vždy přehled o aktuální kondici baterií. Na grip lze připojit libovolné světlo s možností hybridního napájení z NP-F baterií a vstupem pro DC konektor.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí napájení blesků
Vstupní napětí: 7.4 V / 6,600 mAh
Rozměry: 160 x 105 x 50 mm
Hmotnost: 279 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz