Baterie pro externí blesk Jinbei Hi 900

Kód: BLE-HI-900-BAT
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Originální Li-ion náhradní baterie pro externí blesky Jinbei Hi 900 a Hi 900 S prodlouží dobu fotografování externího blesku o dalších až 500 záblesků bez nutnosti baterie dobíjet. Baterie se do blesku vkládá z boku, čímž je zajištěna snadná a rychlá výměna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní Li-ion baterie pro externí blesky Jinbei Hi-900 a Hi-900 S prodlouží akceschopnost těchto blesků  dalších 500 záblesků bez nutnosti dobíjení. Baterie se vkládá do slotu na boční straně blesku a během fotografování jí lze velmi snadno vyměnit. Baterie je originálním příslušenstvím pro blesky Jinbei a lze jí dobíjet v nabíječce dodávané s bleskem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí napájení blesků
Kapacita baterie: 2 500 mAh
Vstupní napětí: max. 2.5 A / 7,4 V
Počet záblesků na jedno nabití: > 500 na plný výkon
Rozměr: 7 x 2,4 x 4,4 cm
Hmotnost: 112 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz