Nabíjecí auto adaptér pro blesky HD-601 a HD-610

Kód: BAT-HD-610-CAR
Akce
Značka: Jinbei
990 Kč –30 %
11126 nabijeci auto adapter pro blesky hd 601 a hd 610
990 Kč –30 % 690 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Nabíječka pro snadné nabíjení baterií HD-601 a HD-610 ve Vašem autě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér učerčený pro dobíjení baterií do blesků HD-601 a HD-610 přes konektor zapalovače. "Cestovní" babíječka ideální do auta v případě kdy zapomenete před focením baterie nabít, nebo se chystáte na delší foto výlet.

Abyste předešli vybití autobaterie, doporučujeme nabíjet baterie za jízdy či s nastartovaným motorem..

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí napájení blesků
Vhodné pro baterie: HD-610 a HD-601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz