Napájecí AC adaptér pro blesky HD 200 PRO

Kód: BAT-HD-200-PRO
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Speciální adaptér ve tvaru baterie, který umožňuje napájet bateriové blesky HD 200 PRO i ze sítě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky tomuto adaptéru lze bateriové blesky HD 200 PRO napájet i z elektrické sítě. Odpadá tak starost s nabíjením baterií, což se hodí zejména v případě, že chcete bateriový blesk používat i v ateliéru. Díky tomuto adaptéru nemusíte pořizovat zásobu baterií a zároveň ušetříte zbytečné nabíjecí cykly, které by jinak zkracovaly jejich životnost!

Adaptér je kompatibilní pouze s blesky Jinbei HD 200 PRO. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí napájení blesků
Napájení: 230V
Kompatibilní modely: HD 200 PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz