Hluboký softbox KH DEEP 90 cm rychlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-DEEP-90-V
3 199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Hluboký softbox / deep box je speciálně navržený pro portrétní, fashion a glamour fotografii a kombinuje v sobě vlastnosti několika modifikátorů. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hluboký softbox KH 90 cm rychlorozkládací s voštinou

Hluboký softbox KH je speciálně navržený pro portrétní, fashion a glamour fotografii. Kombinuje v sobě vlastnosti několika světelných modifikátorů, díky čemuž získáte perfektní variabilitu. Díky své hloubce softbox vytváří soustředěné světlo, které se dá přirovnat k reflektoru. Oproti němu je ale mnohem měkčí a vytváří tak jemné přechody světla a stínu. Měkkost lze ovlivnit difuzními plátny a voštinou a docílit tak efektu reflektoru nebo softboxu. Ve všech případech je světlo oproti klasickému softboxu více dramatické díky "obtékání" fotografovaného objektu. Hluboký softbox je také ideální pro exteriérové focení, kde oceníte jeho přesné zacílení světla a tím menší světelné ztráty. 

Jeho rychlorozkládací konstrukce zajišťuje snadné rozložení a složení během několika málo vteřin a to i s nasazenými difuzními plátny. Konstrukce je navržená tak, aby zůstala pevná a lehká. 16 hliníkových prutů a Bowens adaptér zajišťují perfektní vypnutí softboxu a kompatibilitu se zábleskovými i trvalými světly. 

 

Použitý materiál

Softbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě vnitřní plátna jsou odnímatelná. Díky tomu je možné měnit měkkost světla. Softbox je také vybaven odnímatelnou voštinou, která světlo ještě více změkčuje a usměrňuje před sebe.

Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a softbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a softbox tak lze umístit do jakékoli polohy.


Využití

Šestnáctiúhelníkový hluboký softbox se využívá především na fotografování portrétů, postav, fashion, glamour a akt fotografii. Jeho tvar vytváří plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných ostrých hran. Velikost softboxu pak udává plochu, kterou nasvítí. Tento typ softboxu v sobě kombinuje vlastnosti několika světelných modifikátorů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hluboký softbox
Záruka: 2 roky
Rozměr plátna: Ø90 cm
Hloubka (včetně bajonetu): 60 cm
Délka (Složený stav): 78 cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ano, odnímatelná
Konstrukce: Rychlorozkládací
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 1,8 kg
Součást balení: Softbox, 2 difuzní plátna, bajonet Bowens, přepravní taška
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.11.2022
parádně rychlá práce
5
MV Avatar autora | 4.11.2022
Úplná spokojenost. Variabilní díky voštině a dvěma difuzním tkaninám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz