Hybridní LED trvalé světlo Jinbei EFT 360, 2000 - 10000K, RGB

Kód: SVE-LED-EFT-360_RGB
4 120 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Jinbei EFT 360 je LED tyč z řady EF, která je skvělým pomocníkem pro efektní svícení lifestylových a portrétních fotografií i pro svícení produktové fotografie. Díky svému tvaru je perfektní také na lightpainting. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehké všestranné světlo Jinbei EFT 360 je skvělou volbou pro všechny fotografy a filmaře, kteří hledají kompaktní světlo s pokročilými funkcemi jako je RGB režim nebo filmové efekty. 

LED tyče jsou velmi často využívané pro svícení portrétních, lifestyle a produktových fotografií na lokacích, kde skvěle suplují efektní osvětlení ze výloh, citylightů a pouličních světel. Tomu napomáhá i napájení bateriemi, které světlo udrží v provozu přes 2 hodiny na plný výkon. Abyste si scénu mohli nasvítit přesně podle vašich představ, můžete na světle měnit barevnou teplotu v rozsahu 2 000 - 10 000 K a přepnout do plnospektrálního RGB režimu, ve kterém lze nastavit libovolnou barvu díky HSI.

Díky svému tvaru a rukojeti ve spodní části je toto světlo skvělé i na "lightpainting". Využijete jej ale i v ateliéru, kde perfektně supluje menší stripboxy. Pro toto použití je osazeno klapkami pro přesnější směrování světla a je možné jej uchytit na jakýkoli stativ s 1/4" závitem. Světlo má hybridní napájení a je možné jej napájet i ze sítě díky napájecímu adaptéru, který je dodáván společně se světlem. 


Výkon světla a ovládání

Světlo je osazeno 318 LED diodami s výkonem 23 Wattů - 4 162 Lumenů (5 500 K). Výkon je plynule regulovatelný od 1 do 100 % pro každou barvu. Světlo je možné nastavit v několika režimech. 

  • 2 000 - 10 000 Kelvinu 
  • RGB v plném spektru díky HSI: odstín: 360°, saturace: 1 - 100 %, intenzita: 1 - 100 %
  • Filmové efekty


Světlo tak velmi snadno nastavíte přesně podle potřeby. Životnost LED čipů je > 50 000 hodin. Světlo díky této technologii spotřebovává minimum el. energie a proto jej lze na baterii používat déle než dvě hodiny (s originálními bateriemi). Světlo je navíc doplněno o 20 přednastavených světelných efektů ( TV / color temperature cycle / RGB multi / modrá multi / zelená multi / červená multi / party “slow” / party “fast” / sanitka / hasičské auto / výstražné světlo / SOS / high / low beam / blesk fotoaparátu / pulzující světlo / plamen / Policejní auto / Bouřka / Ohňostroj / Blikající žárovka. 

Jinbei_EFT-360_displaysOvládání a konstrukce

Světlo má vestavěný přijímač a lze jej dálkově ovládat pomocí mobilní aplikace, která je dostupná pro iOS i Android. Dosah ovládání je 100 metrů. Nastavené hodnoty jsou zobrazeny i na podsvíceném displeji světla. 

jinbei_led_svetla_ovladani

Světlo je vyrobeno z tvrzeného plastu, díky kterému je velmi lehké. Jeho rozměry 56.3 x 7.5 x 3.5 cm vám společně s nízkou váhou dávají možnost mít jej stále po ruce. Světlo bez problémů připnete na jakýkoliv fotobatoh

EFT 360 je vybaveno odnímatelnými klapkami pro přesnější směrování toku světla, Diody jsou překryté difuzérem, který slouží pro rozmělnění světla a vytvoření jednolité plochy. Na zadní straně najdete magnety, díky kterým můžete světlo přichytit na jakoukoli magnetickou plochu. Světlo tak lze na scéně snadno schovat nebo přichytit na stěnu, čímž nejen ušetříte místo, ale zároveň světlo můžete použít jako ambientní osvětlení pro dokreslení záběru. 

Zespodu světla najdete 1/4" závit pro uchycení světla na stativ. Na boční straně je konektor pro připojení napájecího adaptéru, který je dodáván společně se světlem. Adaptér využijete v ateliéru místo baterie. 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED tyče
Barevná teplota: Bi-color, RGB
Napájení: Hybridní
Výkon: 23 W
Barevná teplota: 2 000 - 10 000 K, RGB
Index CRI: > 97
Index TLCI: > 97
Energetická hodnota: A+
Nastavení výkonu: 1 - 100 % po procentu
Světelný výkon Lx (0,5 m): 2219 (3200 K), 3025 (4500 K), 4162 (5500 K), 3915 (6000 K)
Světelné efektry: Ano (20)
Dálkové ovládání: 2,4 GHz systém, dosah 100 m, kompatibilní s Jinbei EF RC a Jinbei TR-Q7
Ovládání přes aplikaci: Ano, dosah >15 m
Rozměry: 56.3 x 7.5 x 3.5 cm
Hmotnost: 472 g - bez klapek
Obsah balení: Světlo EFT 360, odnímatelné klapky, napájecí adaptér, přepravní pouzdro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz