Octabox LF 150 cm, adaptér Bowens

Kód: SOF-LF-150
1 700 Kč –30 %
12974 octabox lf 150 cm adapter bowens
1 700 Kč –30 % 1 190 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení
Octabox je navržený pro fotografování portrétů, postav, fashion a glamour fotografii. Vytváří krásně plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných hran a ořezů. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami. Softbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Octabox LF 150 cm

Softbox typu LF je optimální variantou do studia . Pevná konstrukce s hliníkovými pruty a Bowens adaptér zajišťují perfektní vypnutí softboxu a kompatibilitu se zábleskovými i trvalými světly. 

 

Použitý materiál

Softbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě vnitřní plátna jsou odnímatelná. Díky tomu je možné měnit měkkost světla. 

Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a softbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a softbox tak lze umístit do jakékoli polohy.


Využití

Osmiúhelníkový softbox se využívá především na fotografování portrétů, postav, fashion, glamour a akt fotografii. Jeho tvar vytváří plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných ostrých hran. Velikost softboxu pak udává plochu, kterou nasvítí. Octabox s tímto průměrem je ideální pro větší portrétní a fashion ateliéry nebo glamour fotografy, kterým bude nahrazovat přirozené světlo dopadající do místnosti.

150cm octabox je skvělý pro přední světlo ve chvíli, kdy chcete zachovat co nejpřirozenější světelný výstup. Využijete jej také při fotografování skupinových fotografií, nebo jako náhradu pozadí, kdy otočíte světlo s octaboxem proti fotoaparátu za fotografovaným objektem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Octabox
Rozměr plátna: Ø150cm
Hloubka: 50cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ne
Konstrukce: Pevná, 8 prutů
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 2,6 kg
Součást balení: Softbox, 2 difuzní plátna, bajonet Bowens, přepravní taška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: