Radiový odpalovač TR-A9, 16 kanálů - kompletní sada

Kód: ODP-TR-A8-SADA
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
1 500 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nová verze radiového odpalovače s 16-ti kanály pro studiové blesky s napájením ze sítě nebo generátoru. Set obsahuje přijímač i vysílač, komunikace probíhá bezdrátově v pásmu 2,4GHz. Počet přijímačů není omezen, vysílače i přijímače jsou vzájemně kompatibilní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set přijímače a vysílače TR-A9 pro bezdrátovou synchronizaci studiových blesků pomocí radiového signálu 2,4Ghz s možností volby až 16-ti komunikačních kanálů, který je vhodný pro použití v ateliéru.

TR-A9 možňuje propojení jednoho odpalovače (vysílače) a více přijímačů. Dosah mezi odpalovačem a přijímačem je až 20m . Díky vysokofrekvenčnímu přenosu (2,4GHz) není nutná přímá viditelnost mezi koncovými body. Synchronizační čas: až 1/200.
K fotoaparátu je možno vysílač připojit pomocí středového kontaktu (sáňky na systémový blesk),

Přijímač je napájen 220-240 V přímo z napájení blesku, vysílač je napájen baterií CR 2032.

Přijímač

Přijímač TR-A9 se připojuje ke studiovému blesku pomocí synchronizačního konektoru typu malý jack (3,5 mm). Spárování přijímače a vysílače se provede nastavením stejných kanálů (poloh přepínačů) na všech ovládaných zařízeních.

Vysílač

Vysílač patří do sáňek fotoaparátu - do patice typu hotshoe nebo MI shoe. Odpalování probíhá pomocí středového kontaktu.

Napájení vysílací část: knoflíková baterie CR 2032
Napájení přijímací část: 220-240 V 50Hz (přímo z napájecího kabelu blesku)

Tento set je možné rozšířit o další vysílače nebo přijímače. Kompatibilní vysílač je např. Jinbei TRS-V

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální radiové odpalovače
Záruka: 3 roky
Počet kanálů: 16
Nejkratší dop. synchronizační čas závěrky: 1/160
Synchronizační konektory: malý jack (3,5mm), patice pro hotshoe/MI shoe
Napájení přijímače: ze sítě/generátoru
Napájení vysílače: baterie CR 2032
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení